Крию матом страшно• 21 августа 2023
Новий ламінат неприємно пахне. Довго це може відбуватися?
Постелити ламінат. Помила вперше - ніби запаху не було. Помила вдруге - пахне типу крейдою, вапном, деревом. У вас так було?
Вумна вутка• 21 августа 2023
Нічого собі,а хто виробник і який клас ламінату?Сама зараз вибираю і не хочу такої ж ситуації.Зараз літо,відкриті вікна допоможуть,можливо подзвонити у кого купували і запитати,чому так?Можливо ще підніжка має значення.
Крию матом страшно
• 21 августа 2023
Ответ дляВумна вутка
Ой, по назві не скажу. Ціна 700 грн м2. Спробую ще помити засобом з ароматом якимось. Але поки мені ситуація незрозуміла(
Купували колись дешевий ламінат на обшивку балкону. Ото ще щастя було! Воняло якоюсь хімією більше року. Так то на балконі! В вас хоч крейдою та деревом, а там, як вікна зачинені були, не можна було вдихнути. І оцтом мила, і пральними порошками з віддушками. Та ще пригода: і вологи для ламінату не можна, і вимити треба, і викинути шкода. Потім запах зник. Висновок: ніколи не брати дешевий ламінат.