Снегурочко• Изменено 22 августа 2023
Ваші чоловіки вміють обирати подарунки?
зустрічаюся з мужчиною. Дійшла висновку,що чоловік абсолютно не вміє обирати подарунки. Нам вже не по 25,і навіть не по 35 років,за 40. Мужчина досить романтичний,але купує якісь ’безделушки’. І дарує це з таким виглядом і сяючими очима,що мені ’невдобно’ щось сказати не так. Я допускаю,що деякі абсолютно не вміють цього робити. Але це вже починає дратувати. На мій погляд- не дарувати нічого,ніж якийсь хлам.
Плюс,що він це робить без нагоди. Не чекає якихось свят. Чоловік планує спільне життя. Ось для прикладу - то якісь статуеточки нібито схожі на мене, то якась китайська біжутерія( біжутерії не ношу взагалі ніякої і ніколи,подарував- віддала дитині гратися і носити), то мильні троянди в коробочці (як піна ,якщо намочиш). Ще й хоче ,щоб я ті блискучі цяцьки носила.То якісь значки.....Квіти якщо дарує, то просто польові або сухоцвіт ( зараз є такі сухі різнокольорові),жодного разу троянди не дарував. я не кажу дарувати мені золото чи срібло( срібло я ношу,воно мені пасує), але я люблю речі практичні,красиві,якісь цінні...Наприклад,я на день народження замовила йому шкіряний ремінь і гаманець з запальничкою з інд.гравіюванням в дерев*яній коробочці теж з інд.гравіюванням. Дуже презентабельний подарунок вийшов. Було би більше коштів- купила би парфуми такі які б я хотіла,але дивлячись на це,думаю що не варто вистрибувати із штанів. Оцього хламу вже зібралася купка,яку хочеться просто десь викинути. В цілому чоловік уважний,люблячий,не егоїст. Але ці подарунки - це треш.
Перемелица• 22 августа 2023
Мой муж начал ценить меня когда развелись. До этого как Вам херню всякую дарил.
Снегурочко
• 22 августа 2023
Ответ дляОченьценная
Потім делікатно скажете йому.
Ви знаєте приблизно, скільки він заробляє?
ні,не знаю. але проблеми фінансові є. з зими. і це мені починає набридати. Як людина він уважний, відповідальний,на нього можна покластися,рукастий у всьому ,прекрасно готує. але фін.проблеми є. напочатку стосунків подарував срібне колечко.Симпатичне. Це єдине,що мені сподобалось. Він любить робити сюрпризи,тому не питає про подарунки.
Снегурочко
• 22 августа 2023
Ответ дляПеремелица
ну мы не женаты.
ЛісАпетная• 22 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
бачите,а я боюсь образити. Подарував якусь китайську бдлискучу хрень на ланцюжку..я посоромилась сказати,що я такого не ношу. приміряла і зняла. Він зразу якось - не сподобалось???я кажу,я такого не ношу....
А он не боится Вас обидеть всяким хламом. Очень удобно дарить разное барахло и делать вид что не слышал о серебре, или золоте 😂
Marie-Antoinette2• 22 августа 2023
Ответ дляНеначасі
Автор, в нього просто немає грошей на нормальні подарунки
Я думаю він просто передарює мотлох що дома накопився, адекватна людина такого не купить коханій жінці на подарунок
Мозговая пилочка• 22 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
І? Пофіг ваша думка? Дарує далі.. автор, це неадекват. Він робить як хочете тільки він. Почніть говорити свою думку і перевірте це.
Снегурочко
• 22 августа 2023
Ответ дляМозговая пилочка
+++ так і вчиню
ЛісАпетная• 22 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
просто я вважаю,що нема грошей- не даруй нічого взагалі.
Я с Вами согласна. Не купи три барахла и будут деньги на один нормальный подарок
Снегурочко
• 22 августа 2023
просто він хоче на вихідних зустрітися,а я вже не хочу нічого.і думаю,щоб сказати,щоб не йти. Подзвонив мені- настрою нема. Питає,чого настрою немає.? Ти одягнула те,що я подарував на днях? я кажу ні,не було до чого його одягати.
Снегурочко
• 22 августа 2023
до речі, він знає,що я обираю зараз золоті прикраси,бо маю стару обручку,ще один перстень,який не ношу,хочу обміняти. Бо золото є,а носити нічого. і коли я ходжу обираю собі золоті сережки,подарувати жовту китайську блискучу хрень...настрій зіпсований вщент.
Перемелица• 22 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
ну мы не женаты.
Он не ценит Вас. Так понятнее? Вам все подходит? Лучше станет только тогда ,когда Вы себя начнёте ценить ,тогда и мужчина подтянется. Или Вы ему спокойно обьясняете и он принимает решение о Вашей ценности или так и будете удобной.
Morskakapusta• 22 августа 2023
оооо автор у меня года два назад такой же был)) тоже стаканы какие то тащил хз откуда, прочее барахло, но вершиной для меня стал лосьон для тела.. с истекшим сроком годности кхм в 2013 году)))
и вот тоже вроде бы заботливый надежный и помогал и всегда был рядом чуть шо, но вот это нищежлобство для меня было тумач, ну реально оскорбительные подарки, мерско прям
Дую на вітер• 22 августа 2023
Мій дарує дуже рідко, не хоче заморачуватися та і мені вгодити важко, але якщо щось і дарує то вже точно знає, що мені це потрібно
Снегурочко
• 22 августа 2023
Ответ дляMorskakapusta
вот именно. и как ему сказать? что такой хлам не неси
Morskakapusta• 22 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
я думаю, тут только прямо надо.. ну типа, он вам дарит бирюльку из бижутерии, а вы ему - если честно это не совсем моё, я думала ты знаешь, что мне нравятся украшения из серебра
ну и дальше судить по его ответу
не вам должно быть стыдно выразить недовольство, а ему должно быть стыдно дарить барахло... я конечно тоже понимала это, но все равно постеснялась прямо сказать, а ща понимаю что оч зря
ну и дальше судить по его ответу
Снегурочко
• 22 августа 2023
Ответ дляMorskakapusta
ну и дальше судить по его ответу
Да.потому что так не млжет продолжаться
Morskakapusta• 22 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
ну или подарите ему равноценную фигню какую-то, по типу подросткового перстня с каким нибудь пауком, из нержавейки, очки какие нибудь нелепые из cropp´а за 100 гре по скидке.
и пускай постарается радоваться убедительно
Снегурочко
• 22 августа 2023
Ответ дляMorskakapusta
Это из последнего. Уже стало последней каплей
И куда мне это носить??? Жесть
Morskakapusta• 22 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
И куда мне это носить??? Жесть
я нашла ему ответочку