парИла я парИла• 22 августа 2023

Відмовилися бути хрещеними через дату.

Моя пдружка запросила бути хрещеним їїдругої дитини мого чоловіка. Погодився. Але потім вона сказала дату 1 жовтня і один із найстаріших і відоміших монастирів Києва. Це Покрова і День Захисника. Багато народу в той день та вірогідність обстрілів зростає. Я попросила її одразу чи не може вона трохи змінити дату, пояснивши що дуже хвилююся я хвилююся в такий день їхати в центр з своєю дитиною.
Вона сказала що їй незручно переносити. І якщо що то вона тоді запросить когось іншого. В мене образи немає це її день і бажання.
Але як з боку, чи не образила вона на мене? Іноді здається що я міська божевільна, але нічого з цим зробити не можу.
Дружная семейка• 22 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Відмовтеся, якщо вам страшно. Якщо вони захочуть взяти саме вашого чоловіка хрещеним, дату перенесуть.
У рашистів нема нічого святого, згадайте Спас і Чернігів
А без свят у нас тиш і благодать? А якщо перенесуть і саме в цей день прилетить?
Мрію про космос• 22 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Хоч рашисти і нелюди,але у випадку Чернігова там була ’виставка дронів’,це наші ідіоти додумались під час війни хизуватися виставками. Просто немає слів
Звісно,прилетіти може куди завгодно і як завгодно,вбивцям все одно,але частіше за все до дат у них прив´язки немає. Скільки разів ми обговорювали дати,а вони лупили в інший час
Леди_в_ночи• 22 августа 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Рашистам для пуску ракет не потрібні ніякі дати.І, зазвичай, в ті дати, що ми обговорюємо нічого не відбувається
та это тролляка с переводчика строчит, опять тянут тему, что на праздники будут бомбить сильнее
автор парИла я парИла • 22 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Ні, але тема не в тому. Її право не переносити. Але моя право в такі дати не хотіти бути в таких містах. Я не ображена. Питання навпаки чи не образиться вона.
Секс-Бомба• 22 августа 2023
Ответ дляБадабум
Тоже не поняла. Муж вообще слово имеет?
Та мужу, скорее всего, вообще все равно. Подруга автора, а не мужа
Например, моему вообще все равно на крестины. Если я говорю соглашаться-соглашается, если я говорю, что у него много крестников - отказывается. Да и без меня к моей подруге не пошел бы, оно ему вообще не нужно
Колупалочка• 22 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Звичайно, ні. Але якщо людина переживає з цього приводу, краще відмовитись. Нащо вмовляти, що нічого не станеться? Їй легше від цього стане? Вона не буде нервувати на церемонії? В даному випадку вона це сприймає як ризик своєму життю і життю близьких їй людей. І не треба його нічим виправдовувати. Краще хай потім з неї посміються і покрутять пальцем, що нічого ж не сталося))
автор парИла я парИла • 22 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Дякую...я саме так і думаю. Хай краще буду міською божевільною. Бо так за місяць до дати взагалі поїду.
Бадабум• 22 августа 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Зачем таких вообще в крестные брать. Повезло родителям ребенка, отвела судьба)))
ХтоЯкщоНеЯ• 22 августа 2023
Ответ дляБадабум
Да, считаю, что вы мега эгоистичны и еще подавили мужа. Я с такими не общаюсь
Ну а вы мега хамская и навязчивая со своим мнением, но кто-то же с вами общается. Я бы не общалась, но вот пришлось, так что не умничайте слишком.
Бадабум• 22 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Він український наче б то. Бо вони спеціально обирали щоб не московський
Вроде?) Прикольно, вы даже точно не знаете. Капец, какие беспринципные люди. Вы идеальная семья!
Вкаблучках• 22 августа 2023
від нас що треба? у неї питайте, чи не образилась тіпа кума) тролі другий день строчать різні приводи про Київ
Бадабум• 22 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Спросите ее. Неожиданно да?
Бадабум• 22 августа 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Думаете? Тю, пошла в ж тогда
Вкаблучках• 22 августа 2023
Ответ дляБадабум
Спросите ее. Неожиданно да?
воно ж троляка, таку відповідь не готувало
автор парИла я парИла • 22 августа 2023
Ответ дляБадабум
Ну ми не релігійна сімя. Я цього ніколи не приховувала. І ніколи др війни не цікавилася де який патріархат. Вона сказала що це український, я спеціально не перепровіряда. В чому непринциповість?
Вкаблучках• 22 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
десятий раз питання: чому не можна спитати у куми, чи не образилась? навіщо ця тема?
Бадабум• 22 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Ой, все
автор парИла я парИла • 22 августа 2023
Ответ дляВкаблучках
В Вас забагато вільного часу. Я вважала що сама вже трохи переміщаються палку черезостріли. Але на форумі через однокласниками тролів бачити - то яка норм.))
Вкаблучках• 22 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
мій час тебе не стосується, матрьошка, уникаєш відповіді, все ясно
автор парИла я парИла • 22 августа 2023
Ответ дляВкаблучках
Я спитала. Вона сказала що все ок. Але як ми завжди так відповідаємо. А про себе можемо все ж таки образити. Ось і питаю . Ви б обоазились?
Вкаблучках• 22 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
вона сказала ж, що все ок, навіщо тягти це лайно сюди?
Марічка• 22 августа 2023
Она вас? Чем? Что не стала под вас подстраиваться? Каждый остался при своем, какие обиды?
Мрію про космос• 22 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Щось ржу) перекладач погано перекладає)
автор парИла я парИла • 22 августа 2023
Ответ дляВкаблучках
А тут форум не про стосунки і життєві теми? Прям лайно.? Ооо..
автор парИла я парИла • 22 августа 2023
Ответ дляМарічка
Н.вона мене - ні.. зовсім. Чи я її не образила?
автор парИла я парИла • 22 августа 2023
Ответ дляВкаблучках
Ви знаєте іноді в темній кімнаті дійсно немає чорного кота. Просто життєва тема. Я переживала що я трохи знервована, але бачу,що я ще норм.
Почекуха• 22 августа 2023
Я не читалв всі коменти, лише першу сторінку, але чесно, автор, мене дуже дивують люди, які почали вас висміювати, типу, що ви з дому/укриття місяць не будете виходити🤦‍♀️. Вони, мабуть, насміхаються і над тими, хто ходить в укриття під час тривог. Люди, у нас йде війна! Навіщо робити вигляд, що в країні нічого не відбувається? До чого ці висміювання? У кожного свій рівень тривожності і сміятись з цього, це просто.... І так, я вважаю, що кума має право не переносити дату, а взяти іншого хрещеного, і ніхто не повинен ображатись один на одного.
Бойова• 22 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
За те що відмовилися бути хрещеними?
Автор, у якому місті мешкаєте?
Секс-Бомба• 22 августа 2023
Ответ дляБадабум
Наверное, больше некого взять, никто не хочет. Я смотрю по крестникам мужа, их 5-ро, из этих детей только один ребенок его друга, а все остальные непонятно кто
Секс-Бомба• 22 августа 2023
Ответ дляБадабум
А зачем автору это знать? Она же не своего ребенка там крестить собралась 🤦🏻‍♀️