парИла я парИла• 22 августа 2023
Відмовилися бути хрещеними через дату.
Моя пдружка запросила бути хрещеним їїдругої дитини мого чоловіка. Погодився. Але потім вона сказала дату 1 жовтня і один із найстаріших і відоміших монастирів Києва. Це Покрова і День Захисника. Багато народу в той день та вірогідність обстрілів зростає. Я попросила її одразу чи не може вона трохи змінити дату, пояснивши що дуже хвилююся я хвилююся в такий день їхати в центр з своєю дитиною.
Вона сказала що їй незручно переносити. І якщо що то вона тоді запросить когось іншого. В мене образи немає це її день і бажання.
Але як з боку, чи не образила вона на мене? Іноді здається що я міська божевільна, але нічого з цим зробити не можу.
Ленне-Рейма• 22 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
То ж ми сімя . Я хрещена її першої дитини. Наче так. Взагалі це моя подружка. І чоловік не її друг.
Тогда зачем ему крестить ребенка вашей подруги? Он ей кто?
Бадабум• 22 августа 2023
Ответ дляСекс-Бомба
А зачем автору это знать? Она же не своего ребенка там крестить собралась 🤦🏻♀️
Беспринципные люди - самые опасные и страшные. Это и вы в том числе
Секс-Бомба• 22 августа 2023
Ответ дляБадабум
😂😂
А я би образилась. Моя подружка мене запрошувала, ми це завчасно обговорювали, вона домовилась зі священником, але коли мені про це сказала, то я сказала, що в мене в цю дату жіночі дні і вона перенесла. Бо хотіла мати хрещеною саме мене.
Тому, я вважаю, якщо хочуть бачити саме вас або чоловіка хрещеним, то повинні підлаштовуватися. І я б теж боялася на день Захисника.
ЗновЗдоров• 22 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Справа в тому що це не друзі чоловіка. Він взагалі був дуже здивований коли його запросили. Бо це моя подружка і її новий чоловік. Я давно з нею дружу і хрещена першої дитини. Тому він прямо мені сказав що був здивований.
Ну то й добре. Значить не образила нікого нічия відмова. Чоловік же Ваш не побивається, що не він тепер хрещений?)