Білий Лосик• 22 августа 2023

Мейн-кун, питомник

Посоветуйте питомник или ’живой’ форум по мейн-кунам, где могут посоветовать заводчика.
Какая +/- реальная цена на качественного?
Оч@ров@Шк@• 22 августа 2023
Знайомі навесні продавали по 10000 грн. Але вони не заводчики. Кішка вперше народила.
Я тут с краю постою• 22 августа 2023
Візьміть тваринку з вулиці.
Зараз стільки цих малих
Вони такі само класні і ніжні
автор Білий Лосик • 22 августа 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Візьміть тваринку з вулиці.
Зараз стільки цих малих
Вони такі само класні і ніжні
А Ви скільки вже взяли тваринок з вулиці?:) я більше 10
Садоводница• 22 августа 2023
bastet.in.ua заводчик. У нее класнные мейкуны были.
Суцільна зрада• 22 августа 2023
А мейн-кун з ними уживеться?
Я тут с краю постою• 22 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
У мене в квартирі 1 котик, 1 старушка недавно померла. Взагалі я прилаштовую вуличних тварин і годую щодня вже багато років.
Тому так)))
Я знаю скільки нещасних на вулиці, викинутих, народжених і покинутих.

Якби була можливість взяти ще хвоста з вулиці, то я б обов´язково взяла.
автор Білий Лосик • 22 августа 2023
Ответ дляСуцільна зрада
А мейн-кун з ними уживеться?
Де-які люди з дітьми не уживаються:) хто ж дать 100% гарантію перед вагітністю?:) Але батьки йдуть на ризик.
Кили и Манджаро• 22 августа 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Візьміть тваринку з вулиці.
Зараз стільки цих малих
Вони такі само класні і ніжні
Может человек хочет именно мейн-куна. Зачем всем навязывать с улицы.
У меня ребенок тоже хочет именно мейн-куна, хотя дома живет дворняга.
Я тут с краю постою• 22 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Ви хотіли дізнатись скільки у мене породистих, а я пишу про вуличних 😁?
автор Білий Лосик • 22 августа 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
А в моїму питанні є слово ’породистисті’? Я запитала, скільки взяли тваринок з вулиці
Я тут с краю постою• 22 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Скажіть що відповідати німцям на питання:
От ми беремо ваших тварин по 2-3 в кожну родину , а ваші купують?
Я тут с краю постою• 22 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Для мене з вулиці - це здебільшого не породисті тварини
Хоча є і породисті викинуті або забрані з поганих умов
автор Білий Лосик • 22 августа 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
НЕхай німці приїзжаюсь в УКраїну, і в них також зявиться можливість купувати:))) а в Німеччині, нажаль.. тільки благодійність..:)))))
Я тут с краю постою• 22 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Благодійнійсть - це не про гроші і можливості.
Допомогти будь кому - це зовсім інше. Але не буду писати (,для уникнення спору)
автор Білий Лосик • 22 августа 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
А скільки треба взяти з притулку, з вулиці тварин, що б суспілство сказало ’ну, ок... можеш купити тепер тварину’?
Знову Я• 22 августа 2023
Анастасия Прокофьева в фейсбук, коты у нее супер. Она в Николаеве, котов по стране отправляют
НеВРотик• 22 августа 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Це заборонено у Німеччині чи що?)
Ні за холодну воду• 22 августа 2023
Здесь девушка с ником 2_кота - заводчик кунов.