фрау Гітта• 22 августа 2023

Дєвки, це капець!?

Був з чоловіком досить тривалий період, коли я прийняла позицію жертви, а він тирана. Чоловік тоді мене довгенько тролив, критикував і звинувачував у всьому (доходячи до абсурду). Ну, короче було і пройшло, зараз ми працюємо над стосунками, є багато позитивних змін, але я й досі досить часто сприймаю його слова і запитання як критику.
Шановні психологи, -терапевти, дівчата, що проходили таке, підкажіть, будь ласка, як перестати реагувати на чоловікові слова як на критику? Що в собі потрібно проробити, щоб почати сприймати свого чоловіка як захист і опору, а не критикана і шукача недоліків в мені? Як розрізняти де критика конструктивна, а де абюз?
автор фрау Гітта • 22 августа 2023
Ответ дляСонячний день
Просто не пойму причину почему вы в тот период позволяли себя гнобить. Провинились чем-то?
Ні, провини не було, було відчуття чемодану без ручки, знаєте? Коли жаль кинути і нести важко та незручно+здавалось що люблю його добезтями))
автор фрау Гітта • 22 августа 2023
Ответ дляТишком нишком
Автор, у вас дуже багато до себе завдань. Нехай тепер чоловік сушить мізки, як з вами спілкуватись, щоб його слова сприймались вами позитивно. Адже ваша теперішня реакція - це його провина. А ви маєте право на будь-яку реакцію.
Дякую за підтримку
ЯяяКакаджамбо• 22 августа 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Не смеши мои бабушечьи тапки 🤣
Что мне твой доллар? Подтереться им разве что.
3 штуки зеленых принесешь и обсудим твое дальнейшее поведение и пребывание со мной рядом.
Мне неинтересны 40+.
Я люблю молоденьких 18+ со стоячими сисями
Цирк на дроті• 22 августа 2023
Ответ дляБулькаю
Наоборот обычно принято, любовница делает то, что жена не станет делать
Поэтому и есть любовница
автор фрау Гітта • 22 августа 2023
Ответ дляMarmu
А як саме критикує? Одна справа сказати, щось типу ’закривай холодильник, довго не тримай’, а інша, якщо критика типу, чого така товста чи тупа, де нічого не вдієш)
Наприклад, коли вчилася водити машину, міг накричати, що я за водій, Як я можу чогось там не розуміти. Зараз може спитати, чого горбишся, що сталось?(я сутулюсь) і це чую як - ти горбата, а не, що ти робиш для того, щоб порівняти свою осанку, розумієте?
автор фрау Гітта • 22 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
А вам для того, щоб розвиватись, обов´язково було моральних копняків і постійну критику отримувати? Без цього полюбити себе ніяк?
Мабуть так, якщо вже так склалось) Не вірю у випадковості)
Міні-бікіні• 22 августа 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Мне неинтересны 40+.
Это чтош, не попробовать мне твоего который на полшестого? Какая боль!
Умываюсь старческими слезами.

П.С. а ну быро сгонял за аперолем и стейками, чтоб задобрить старушку.
Все буде Україна• 22 августа 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Жена должна, любовница по желанию
Наоборот
ЯяяКакаджамбо• 22 августа 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Наоборот
Да щас
Все буде Україна• 22 августа 2023
Ви просто привыкли
ЯяяКакаджамбо• 22 августа 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Ви просто привыкли
Ніт
Щас ухожу• 22 августа 2023
Ответ дляНалитое яблочко
вот жеж падла, вы ушли от него?
Да
И знаете , он сам себя загнал рассказами
Мне предъявил когда-то , что нашла любовника , а я говорю так весь город в курсе , что я фригидная , какой любовник
И да , он за 5 лет так и не нашел никого , что-то такой секс гигант , а нет богини , чтоб подняла его вялого
автор фрау Гітта • 22 августа 2023
Ответ дляСонячний день
Только прорабатывать каждую прентезию и обсуждать. Вы доносите свою позицию спокойно
Частіше в мене бурна реакція на критику і знецінення. Знаю що не правильно, знаю, що ніяких претензій бути не повинно, але я вибухаю.
Дякую Вам за пораду і підтримку❤
Г@Л@В@ломка• 22 августа 2023
В зубы ему один раз дать и уся критика закончится.
Глаголиця• 22 августа 2023
Вы перестанете реагировать на критику в отрицательном ключе когда станете увереннее в себе. Потому работайте лучше над собой, чем над отношениями.
Marmu• 22 августа 2023
Ответ дляфрау Гітта
От це звісно неправильно! Так і скажіть: так, я сутулюсь, була такая коли ти мене зустрів, не треба мені щодня нагадувати! Але загалом такі люди непрошибаємі, у них, на жаль, це вписана в ДНК, у мене у сім´ї такі всі - завжди допоможуть, віддадуть останню сорочку, але будуть критикувати по 100 разів. Або змиритися, або жорстко присікайте, або покидайте. Не вступайте в головне в суперечки, зламайте шаблон поведінки, раз скажіть, що це не будете вислуховувати, а потім не реагуйте.
Чорт і Шо• 22 августа 2023
Ответ дляфрау Гітта
Хороше запитання! Дякую!
Я розвиваюсь з ним. Він потрібен мені, бо з ним я росту.
Завдяки йому і нашому ненайкращому досвіду я почала цікавитись питаннями , а що таке жінка? В чому її призначення? Багато чому навчаюсь наразі і бачу як змінюється життя на краще. Завдяки йому я зрозуміла, що спочатку потрібно навчитись любити себе. Бо не полюбивши себе, ніколи не дізнаюсь справжньої любові до інших. Багато тих орієнтирів які ще були кілька років назад, зараз здаються примітивщиною.
Он верующий?
KrasyaT• 22 августа 2023
Ответ дляфрау Гітта
Дякую Вам за пораду і підтримку❤
абсолютно нормальная реакция на обесценивание/критику.
ооочень рекомендую книгу Приймаченко К себе нежно, легко читается, поможет лучше понять себя.. и кстати ’неправильных’ эмоций нет, имеете полное право и на гнев и на обиду.
сама эмоция длится 5-15 минут и гораздо больше последствий несут поступки, совершенные под воздействием негативных эмоций, а не эмоция.. то есть можно научится распознавать свои эмоции и экологично их отыгрывать
Marmu• 22 августа 2023
Ответ дляфрау Гітта
І вчитися з чоловіком водити не потрібно! Мене батько колись учив трохи, там істерики щодня були. Інструктор потім з посмішкою все розповідав (причому шкільний, навіть йому не платила).
автор фрау Гітта • 22 августа 2023
Ответ дляMarmu
Круто, як чітко Ви мене розумієте! Дякую Вам за слушну пораду щодо обрізати розмову і не слухати це все булькання))
автор фрау Гітта • 22 августа 2023
Ответ дляГлаголиця
Ви 100% праві, я над самооцінкою працюю вже довгенько, але бачу, що ніяка здорова самооцінка довго не втримається, коли є постійна критика і знецінення (
автор фрау Гітта • 22 августа 2023
Ответ дляKrasyaT
Клас! Дякую! Це мабуть як раз те що треба! Біжу гуглити книжулю)
KrasyaT• 22 августа 2023
Ответ дляфрау Гітта
желаю вам успехов)
я специально написала без анонима, поэтому вы можете написать в личку с какими-либо вопросами. и у меня достаточно длинный список книг по саморазвитию)
автор фрау Гітта • 23 августа 2023
Ответ дляKrasyaT
желаю вам успехов)
БлагоДарю Вас❤