Добродійка• 22 августа 2023
Купить айфон
Где искать проверенные магазины/ продавцов для покупки Айфона?
Не сетевые магазины техники
Зрадорозганячка• 22 августа 2023
А для чого вам приватні продавці? Я от наприклад міняла в магазині свій б/у на новий з доплатою. Старий перевіряють і продають потім практично по цій же ціні що мене взяли. Ще і гарантію вам дадуть.
Розумна Губка• 22 августа 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
А в якому магазині ви міняли і велика була доплата?
Зрадорозганячка• 23 августа 2023
Ответ дляРозумна Губка
В Jabko у Львові. Здавала свій 12 про макс 128гб в ідеалі, який в них же і купляла 2 роки назад, то порахували його за 680$ і міняла на 14 про макс 128, то доплатила 550$.
Natalyfoxyn• 23 августа 2023
Не советовала бы. А если хотите бу, то есть в проверенных сетевых магазинах типа Цитруса