Плекаю думи• 24 августа 2023

Дитина в 10 років не хоче спати окремо

Підкажіть, що робити.
Певно, на ситуацію вплинуло спільне проживання в однокімнатній квартирі. Місця було обмаль, спав він з нами.
Зараз ми переїхали у більшу квартиру. Та в нього і так давно вже є окреме ліжко. Але спати він там відмовляється категорично.
Ображається, що я кажу не лягати з дорослими, що в його віці діти давно сплять окремо.
Звісно, можна сказати, як відрізати, але я не хочу, щоб син ображався.
Можливо порадите щось з цього приводу?
FinBad• 24 августа 2023
моїй 7, те ж саме

ПоЧуХонтес• 24 августа 2023
Купите ему обнимашку. Мой тоже боялся сам спать то у него целый арсенал и подушка-обнимашка, и гусь-обиймусь и другие. Ещё включаю ему мини ночничок на батарейках
А вот недавно• 24 августа 2023
Кровать в виде машинки? Игрушку с собой? Ну что можно для 10 лет посоветовать?
Говорю-балакаю• 24 августа 2023
Дочка 11 лет спала с нами после сильных обстрелов. Разрешали, пока в себя не пришла.
dahashutka19• 24 августа 2023
Хай ображається. Спробуйте купити нічник, є прикольні з ігри майнкрафт ( якщо грає в таке ) чи якусь іграшку .
100%• 24 августа 2023
Возможно у него страхи ,спать одному ,связаны и с войной,архаичный страх смерти.
Рита-8e7c• 24 августа 2023
Моей даты помогают. Я бы сказала: ’Сынок, ты уже совсем взрослый мальчик, 1 сентября тебе идти в 5 класс (или 4 не важно), мы с папой тобой очень гордимся, что ты у нас такой умный/смелый/весёлый. И с 1 сентября будешь спать сам в своей кровати. Ты уже не малыш, ты много чего добился, и это тебе по плечу. А то представь, придут к тебе в гости Саша с Колей, начнём чай пить и разговаривать, а я случайно что-то скажу, что мы вместе спим, так они с тебя смеяться и будут. Я этого очень не хочу, да и ты тоже. Так что давай с 1 сентября, с дня, когда ты идёшь в 5 класс, в среднюю школу, ты будешь спать сам. Как взрослый уже парень. А за это, как взрослому парню, я разрешу самому ходить в ближайший магазин за хлебом. Ведь ты уже достаточно самостоятельный для этого’.

Клевотница• 24 августа 2023
Мы с начала войны переехали к моим родителям. Спали вместе на кровати, спальных мест было мало в доме. Потом уехали в другую страну, жили в одной комнате, дочка часто приходила в кровать ко мне. Уже год живет в двухкомнатной квартире, спит только со мной. Ответ- боюсь. Ей скоро 11. Предполагаю, это влияние войны и всех изменений в жизни. Не давлю, придет время, ее отпустит.
Укр_жіночка• 24 августа 2023
Це ви спите в трьох на одному ліжку? Це ж як незручно. І вже доросленький. А чому він не хоче спати окремо? Що говорить?
Прикуси Язика• 24 августа 2023
Та не парьтесь - года через 2-3 сам убежит спать отдельно, когда стояк по утрам начнется.
Щира українка• 24 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
бог ты мой серьёзно?
зачем порождать комплексы с детства?
ТихоЯ• 24 августа 2023
І це мине. Можливо тривожність, відсутність достатнього спілкування.
Почала б з окремого спального місця поруч
Партизанка• 24 августа 2023
У нас подібна ситуація була. Боявся в своїй окремій кімнаті спати. Просто домовились на нічник + вмикав телевізор без звуку, перший час бувало прибігав до нас, але з часом звик і спить в своїй кімнаті. Нічник досі вмикає
автор Плекаю думи • 24 августа 2023
Ответ для100%
До повномасштабної війни було те саме.
Ми давно його намагаємось «відселити».
автор Плекаю думи • 24 августа 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Типу що йому одному там нудно)
Малявка ще та• 24 августа 2023
В нас в 10 приходив майже що ночі, зараз 13 навіть обійняти не дає, двері в кімнату закриває і ’дайте мені приватний простір’...
PANTERA_KET• 24 августа 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Говорит-укрой меня!!!! Или мама,ты где??? Обними меня...
Та_шо_ж_таке• 24 августа 2023
Мій в 10 теж любив з нами спати.
І донька теж. В мене двійнята.
Вони і зараз не проти зі мною спати, але вже тісно.
Син то ще просить часом - мама полежи зі мною, я швидше засну))
А на вулиці то зовсім вже інший, дорослий, часом шуткую - дай футболку поправлю, то псіхує. А вдома ще дитина)))
Не силуйте дитину. Можливо полежить з ним поруч поки не засне. Не буде він засинать з Вами до повноліття))
Та_шо_ж_таке• 24 августа 2023
А ви питали у сина, чому він хоче спати з вами? Можливо темряви боїться? Чи просто з Вами йому затишно?
Можно включати йому нічник, можете подарувати іграшку-обнімашку.
Я своїм дітям ( їм на той час було по 12 років) подарувала Кіт-батон. Вони вже майже рік з ними сплять. Реально іграшка класна, м´якенька, можно обміняти чи ногу закинути чи просто поруч покласти

Та_шо_ж_таке• 24 августа 2023
У нас ще веімнаті дитячий під стелею над стіною ледстрічка. То діти на ніч включають (світло як у нічникам
)
Ля-ля-ля• 24 августа 2023
К этому надо приучать с 10 дневного возраста, а не с 10 летнего.
Жерица ночи• 24 августа 2023
Какой-то инцест
ДлинноНожка• 24 августа 2023
Ответ дляПлекаю думи
Типу що йому одному там нудно)
Я своего укладываю 10 летнего)
Просит уложить -прийти, немного поболтать и обнять его.
Деловитая• 24 августа 2023
Сын с 11 лет спит со мной.Война.Боится обстрелов.Сильно испугался когда напали на Киев,мы возле Ирпеня.Я купила матрас и теперь отследила на пол возле моей кровати.Спит и держит меня за руку.Не гоню,понимаю.
Укр_жіночка• 24 августа 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Ні, я мала на увазі. Коли говориш, що ти дорослий і спати потрібно окремо, що відповідає? Та і у автора запитувала)