Taisiya EZE• 24 августа 2023

Тріщина в ключиці при родах

Дівчатка, стикнулась з такою проблемою. Після родів при огляді помітили у доньки тріщину ключиці, я родила без розривів, сказали, що вона весь удар взяла на себе
Сказали все добре, рентген не потрібен, мазати теж, але промотали праву ручку до туловища, щоб вона нею не махала. Сказали так треба робити на протязі 7 днів і все буде добре.
Підскажіть, у кого таке було? Що порадите?
Це таке реально буває? Чи це лікарська необережність?

Дивлюсь на неї і серце кров’ю обливається
AnyaSkazka• 24 августа 2023
У подружки так було. Але там лікарі не признавались. Дитина кричала від болю, поки подруга скандал не підняла і не домоглася додаткового обстеження.
Все ок, вже досить доросла дівчинка, проблем нема.

Хелицера• 24 августа 2023
у моего было,выписали из роддома уже с целой ключицей,на 7 день,все ок,уже дядька, травмы нет)
mammyanny• 24 августа 2023
Моя дитина ламала ключицю зі зміщенням, походила 3 тижні зафіксована руки в гору і все зрослось. Вона швидко зростається, не переживайте. Тим більш, перелом не повний, це добре.
madam_maren• 24 августа 2023
У моего брата так было. С роддома выписывали через неделю, уже все срослось... Не переживайте
__Наташа__• 24 августа 2023
У моего сына также было. Правильно, что примотали ручку, чтобы ребёнок не доставлял сам себе боль. Через неделю уже будет все ок. Моему уже 19, уже ни я , ни он даже не помнит какая ключица это была - левая или правая. Все будет хорошо. Моему тогда свечи траумеля ставили в роддоме.
nataranha• 24 августа 2023
Мені робили вакуум на родах то зламали дитині ключицю,але вона швидко зрослася.Дуже швидко.В немовлят це легше відбувається.Не хвилюйтесь,авторе.
автор Taisiya EZE • 24 августа 2023
Ответ дляAnyaSkazka
Дякую Вам за відповідь 🥰
автор Taisiya EZE • 24 августа 2023
Дівчатка, всім дуже вдячна за розповіді ❤️
Аж від серця відлягло 🙏🙏🙏
Дуже дуже дякую
Арина85• 24 августа 2023
У племінниціі було, теж дуже переживати, але все добре, такі ж рекомендації були,6 років восени