Матраскин Брат• 24 августа 2023

Як расєян називають закордоном?

Дівчатка, які мешкають за кордоном. Як в різних країнах називають расєян?
От наприклад:
В Фінляндії фіни називають їх - рюсся.
Цю назву вони отримали вже дуже давно)) з часів фінської війни.
В Естонії естонці їх називають - тибла.
Що ще? Як ще?
Млинці зі смайликом• 24 августа 2023
пох как то.... простите....
ПоЧуХонтес• 24 августа 2023
Они не сильно там различают русских и украинцев, особенно в странах Скандинавии.
автор Матраскин Брат • 24 августа 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Фіни - розрізняють.
Чупа-чупс• 24 августа 2023
В Германии обычные немцы тоже не особо отличают нас от рашистов. Грустно, но правда.
Seehund• 24 августа 2023
russisch.
ПоЧуХонтес• 24 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Фіни - розрізняють.
Фіни можливо, а шведи і норвежці ні. В Данії, Голандії теж
АфродитаПетровна• 24 августа 2023
Наших болгар с команды учим говорить ’русня’
Ms. Откровенность• 24 августа 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Так менше треба москальською мовою послуговуватися, тоді й будуть розрізняти.
Творческий типаж• 24 августа 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
В США так же само
База_птеродактилей• 24 августа 2023
В Турции - Наташяяяя!))
Завжди мало• 24 августа 2023
Я в США
Тут гранти виграють лиш на те, щоб нас не розрізняли. Слов´янами усіх нас величають.
Завжди мало• 24 августа 2023
Ось яскравий приклад
Borscht, pampushki, and sushka bread! Join __ for Ukrainian food
Чупа-чупс• 24 августа 2023
Ответ дляMs. Откровенность
В мене колеги німці, не розрізняють вони на слух українську від російської.
Завжди мало• 24 августа 2023
або

Russians, Ukrainians will unite at ___
Це завтра буде.

Я особисто з цим борюся, але ці організацї добре фінансуються. Не знаю чи є сенс від того, що я роблю. Все рівно буду продовжувати
автор Матраскин Брат • 24 августа 2023
Ответ дляЗавжди мало
Я в США
А расєяні слов’яни?
Завжди мало• 24 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
А расєяні слов’яни?
Так. Вони себе називають східними слов´янами і підтягують сестер Українців та білорусів.
Білоруси не пручаються взгалі. Українці, часто, теж
автор Матраскин Брат • 24 августа 2023
Ответ дляЗавжди мало
Расєяні - угро-фіни з монголо-татарським соусом.
Чесно брешу• 24 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
+1000000! їх навіть складно назвати народом. таке собі ’население’. а по суті збіговисько, в якого немає нічого свойого. все вкрадене - і балалайки, і валянки, і водка, і самовари , і матрьошки. це люди, що не пам’ятають своє справжне коріння, а називають себе видуманою назвою - ’русские’.
ДлинноНожка• 24 августа 2023
Русия, но так называют и молдован и белорусов и украинцев ирусских.
No problems• 24 августа 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
В Турции - Наташяяяя!))
И наших тоже
No problems• 24 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
А расєяні слов’яни?
А мы?)) татары везде топтались, по нам даже больше
Несу пургу• 24 августа 2023
Russos. Но на выходе из ресторанов год назад очень часто можно было прочесть: суп дня такой-то, для русских суп из камней
ничевока• 24 августа 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Типа скандинавы или немцы отличают русский от украинского
ничевока• 24 августа 2023
Ответ дляNo problems
Плюсую. По моей семье это очень даже видно.
Для драки• 24 августа 2023
Ruso или rusos
побольшомусекретику• 24 августа 2023
Ніяк особливо не називають,від російськомовних українців не відрізняють
VitalinkaGL• 24 августа 2023
странный вопрос)в Англии не различают украинский и русский язык.
нас называют Ukrainians ,их,а их тут очень и очень много Russians
Мядуза аля моргонер• 24 августа 2023
Russisches Schwein