коли уже не можна списати на «вітер в голові ще гуляє»
тяжкаялюдина• 24 августа 2023
Ветер в голове может гулять даже у 40-летней. И нужно это понимать
Сама не знаю• 24 августа 2023
18+.
І вітер не вітер, а відповідальність за всі свої дії несе вже по закону.
Нагайна• 24 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Це правда
Коплю на груди• 24 августа 2023
Знаю 55 річну не дорослу, це не від віку залежить, а від зрілості особистості
Кофр для ноги• 24 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Это уже не ветер, а просто сквозняк) уши закрыть - и не дует
Кофр для ноги• 24 августа 2023
Ответ дляПтица Говоруша
ДОРОСЛА це не про вік
Це про досвід
Ні. Бо є в 16 років набагато доросліші за 30річних. І без досвіду
Пасти Ла• 24 августа 2023
Взрослая, это когда берет ответственность за свою жизнь и на этого человека можно положиться. Некоторые и в 30 инфантилы
Птица Говоруша• 24 августа 2023
Ответ дляКофр для ноги
Ок
Але про те, що доросла, це не про вік-ви згодні?
Нагайна• 24 августа 2023
Ответ дляКофр для ноги
А чому так трапляється?)
Птица Говоруша• 24 августа 2023
Ответ дляКофр для ноги
Скажімо так...
Є різний досвід
Я дуже подорослішала, коли на протязі місяця померла його мати, а потім мій батько
Якась переоцінка цінностей проходить
Є різний досвід
Якась переоцінка цінностей проходить
мегамоСГ• 24 августа 2023
Мені здається, що дорослий - саме про вік. Коли людина перестає рости, у 25? От тоді після 25 дорослий.
А зрілий, то зовсім інше. Дехто до старості незрілий.
очки_ннадо• 24 августа 2023
Ответ дляКошка Мурка
Коли заробляє сама. Тоді доросла
Зароблять можно и в 15, зарабатывать столько, что бы можно жить самой, хоть минимально, без излишеств.
Самостоятельный = взрослый. Для меня.
Кошка Мурка• 24 августа 2023
Ответ дляочки_ннадо
Самостоятельный = взрослый. Для меня.
І в чому я неправа? Чи в чому наші з вами бачення відрізняються?
Пацаааааааан• 24 августа 2023
Ответ дляПасти Ла
Но про инфантила все равно не скажешь, что он ребенок, если ему лет 30-40
очки_ннадо• 24 августа 2023
Ответ дляКошка Мурка
В определении ’заработать’, надо еще суметь прожить на это заработанное, а то усьо сама, но мама квартиру снимает и каждую неделю сумки передает. Взрослый это человек?
БеллаДонна• 24 августа 2023
Ответ дляНагайна
А чому так трапляється?)
Це про мене, я третя дитина в сім´ї, є брат і сестра на 5 і 10 років старші, так от я в свої 16, бачачи скільки клопоту і переживань завдали мої старші брат і сестра нашим батькам, намагалась якомога менше проблем із собою створювати, поводила себе правильно, вчилась і т.д. з 17 років вчилась і жила самостійно в Києві. Про себе можу сказати, що подорослішала раніше і іноді відчуваю себе старшою за свою сестру по вчинках, хоча нам уже значно більше. Так що так, досвід чи дорослішання не приходить із віком.
Нагайна• 24 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна
Про це ж і мова. Що можна той досвід в 16 отримати і бути «доросліше», ніж інша людина в 30, яка отримала менше життєвого досвіду