Томатико• 24 августа 2023
Якщо я не хочу йти на роботу можна я не піду.
Чесно, працюю так і де ніколи не працювала, закордоном на роботі значно нижчій ніж мій рівень, напевно, як і більшість українок зараз. Але я не нию, в порівнянні з іншими в мене хороша робота, я маю нормальну з/п і постійно покращую рівень мови. Але я дууууже вимучина, дуже дурний графік з 2 дня до 10.30 вечора, приміщення без вікон, тобто я світа Божого не бачу, як каже моя бабця.
Завтра в мене два вихідних, але я вирішила ще і сьогодні не йти на роботу. Сижу і совість мучить дуже, але реально не маю сили встати і піти.
Тракторні війська• 24 августа 2023
Ответ дляТоматико
О, я вчора про це думала якраз- ідеально працювати по 10 годин 4 дні, день для залу, спа, салонів, а два дні для різного
мне то же сейчас на работу. но у меня еще хуже. неделя утро. неделя обед и неделя ночь
Томатико
• 24 августа 2023
Ответ дляТракторні війська
Мда, ніч це капєц. Тримайтесь, бажаю щоб все змінилось на краще
язззззь!!!• 24 августа 2023
У меня работа кошмар- кошмарный, но я не могу себе позволить не пойти. Поднимаюсь утром пинками и иду. Автор, если вы можете себе позволить, то сделайте выходной
Томатико
• 24 августа 2023
Ответ дляязззззь!!!
Дякую