Томатико• 24 августа 2023

Якщо я не хочу йти на роботу можна я не піду.

Чесно, працюю так і де ніколи не працювала, закордоном на роботі значно нижчій ніж мій рівень, напевно, як і більшість українок зараз. Але я не нию, в порівнянні з іншими в мене хороша робота, я маю нормальну з/п і постійно покращую рівень мови. Але я дууууже вимучина, дуже дурний графік з 2 дня до 10.30 вечора, приміщення без вікон, тобто я світа Божого не бачу, як каже моя бабця.
Завтра в мене два вихідних, але я вирішила ще і сьогодні не йти на роботу. Сижу і совість мучить дуже, але реально не маю сили встати і піти.
ГонУрова дівка• 24 августа 2023
Не йдіть

Хропочка з гривкою• 24 августа 2023
Шукайте інше
Або іншого
Доль Чекомбана• 24 августа 2023
Так і скажіть керівництву, що у вас щось з очима)
Ирина_Б_• 24 августа 2023
можно
автор Томатико • 24 августа 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Шукайте інше
Або іншого
Інший тут до чого?
Муркошечка• 24 августа 2023
Не йдіть, робота повинна приносити задоволення. Ось я на приклад, ще таку роботу не знайшла.
Хропочка з гривкою• 24 августа 2023
Ответ дляТоматико
Інший тут до чого?
Шукайте вихід
Він є завжди
До вашого посту

автор Томатико • 24 августа 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Тут не потрібно нічого нікому пояснювати все робиться через телефонний дзвінок в голосовлму меню
автор Томатико • 24 августа 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Шукайте вихід
Він є завжди
До вашого посту
Та я маю вихід, але тут справа в тому що це той шлях який потрібно пройти, мені ще трішки залишилось.
Доль Чекомбана• 24 августа 2023
Ответ дляТоматико
Ну так зателефонуйте
автор Томатико • 24 августа 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Ну так зателефонуйте
Та я ж не питаю що мені робити
Доль Чекомбана• 24 августа 2023
Ответ дляТоматико
Та я ж не питаю що мені робити
А що питаєте?
Хропочка з гривкою• 24 августа 2023
Ответ дляТоматико
Ну може потерпіть
Я б шукала інше
Я день гуляю по місту в парках музеї кафе с коляскою , або їду в басейн з дитиною на машині ( я няня ), я сама собі хазяйка день
Бажаю
Вам знайти для задоволення роботу
автор Томатико • 24 августа 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
А що питаєте?
Ясно
Доль Чекомбана• 24 августа 2023
Ответ дляТоматико
Ясно
А мені ні( Поясніть! Бо не засну!
автор Томатико • 24 августа 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну може потерпіть
Я б шукала інше
Бажаю
Вам знайти для задоволення роботу
Дякую, я вже все знайшла, буде власна справа, просто це відбувається зараз паралельно, її старт, робота для підстраховки і для вивчення мови. Я спеціально шукала таку де немає українців
автор Томатико • 24 августа 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
А мені ні( Поясніть! Бо не засну!
Заголовок теми це запитання
Хропочка з гривкою• 24 августа 2023
Ответ дляТоматико
Удачі вам👌
Маю в Україні свою справу -дитячий садок ,приватний , геморой
Я така щаслива тут
Я живууууууу
Доль Чекомбана• 24 августа 2023
Ответ дляТоматико
Заголовок теми це запитання
Аааа. Ясно. Можна. Місцеві дозволили

Нічний дожор• 24 августа 2023
Отдохните. Выгорание - это не очень хорошо и будет дальше усугубляться. Я иногда беру отпуск или больничный на один день и иду в термальные источники. Иначе крыша поедет.
автор Томатико • 24 августа 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Удачі вам👌
Я така щаслива тут
Я живууууууу
І не хочете там де живете дитячий садок?
Питаю бо в мене теж бізнес в Україні в сфері послуг- геморой, але так люблю той геморой що і тут буду займатись
автор Томатико • 24 августа 2023
Ответ дляНічний дожор
От і я хочу. Знаєте, раніше я мала час і займалась доставкою їжі додатково, це мені таааакий кайф приносило, я їздила, любувалась природою, озерами, океаном, красиви домами, а зараз працюю в інший час і наче день сурка щодня
автор Томатико • 24 августа 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Аааа. Ясно. Можна. Місцеві дозволили
Дякую
Хропочка з гривкою• 24 августа 2023
Ответ дляТоматико
Ні, не хочу ) тут в мене не болить голова як оплатити оренду ) комунальні , як переплюнути конкурентів і все таке
Хочу там продати і спати спокійно
автор Томатико • 24 августа 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Хочу там продати і спати спокійно
Цікаво де ви. Бо я у США і думала тут про садок
Распутница• 24 августа 2023
Дозволяю
Нічний дожор• 24 августа 2023
Ответ дляТоматико
Я вообще хочу искать работу на 4 дня в неделю. Выходные это выходные, домашние дела, покупки, семья, толпы людей везде. А хочется иметь спа день только для себя, посреди недели.
Хропочка з гривкою• 24 августа 2023
Ответ дляТоматико
Я в Варшаві
автор Томатико • 24 августа 2023
Ответ дляНічний дожор
О, я вчора про це думала якраз- ідеально працювати по 10 годин 4 дні, день для залу, спа, салонів, а два дні для різного
Нічний дожор• 24 августа 2023
Ответ дляТоматико
Я в Европе, чтобы поехать куда-то путешествовать в выходные, два дня тоже мало, получается только когда длинные выходные.