Бодіпозітівна• 24 августа 2023
Школа онлайн уже 2й год, кто с востока ви на западную не переезжаете?
не на совсем? только на период школи?
Результат:
вже голосів:
52 (82.54%)
нет, онлайн норм
11 (17.46%)
да, дети на первом месте
18 мнеУЖЕ• 24 августа 2023
Мне хватило запада за год, без работы там делать нечего. При тех ценах на аренду ещё.....
Янгол в камуфляжі• 25 августа 2023
Ответ дляПланшетница
’Западна’, що резинова?
а кишенька не жме бабло трусити з постраждалих регіонів? нічо? гумова?
Планшетница• 25 августа 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Аякже
Мурзилка• 25 августа 2023
Дівчата , підкажіть , ті школи що тиждень онлайн, а тиждень офлайн. Я так зрозуміла клас поділяють навпіл . То як вчаться діти ті , що на он-лайні ? Як їм вчителі проводять уроки , якщо в них половина класу в цей час сидить у школі ?
рукиЖимолости• 25 августа 2023
Ответ дляКидстаффовка
До войны сдавал за 4 тысячи
В первый день войны за 9.
Все так ,да
В первый день войны за 9.
Все так ,да
В Канаді теж так
Ціна була одна, з війною набагато вище стала
Ніхто не зобов´язує знімати
Червона рута• 25 августа 2023
Не дуже хотілося б на западну , саме через таких як у четвертому пості.
ЗдесяЯ• 25 августа 2023
Ответ дляНезламна Україна
Ми арендуємо 2 кімнатну за 7000. В групі району часто з’являються об’яви до 10000.
Якесь ВПО отримали, роботу знайшли і живете. Все ж таки спокійніше, ніж на Сході.
А яке місто?
ЗдесяЯ• 25 августа 2023
Ответ дляНезламна Україна
Київ. Харківський масив.
Ну таке, дуже спокійний Київ, тоді можна з Кривого Рогу і не виїзжати
Банка з медом• 25 августа 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ну 9000 це теж капець ціна
на західній і до війни житло було недешеве
Банка з медом• 25 августа 2023
Ответ дляВерСаСе
Та яку Польщу! Там працювати треба. Німеччина, Ірландія)
в Німеччину, Ірландію інший контингент поїхав)))) той, кому ’все должны’, котрим ’все места пАзанимали’ і хто ’всю Украину кормит’ (до війни)