Смешнюча• 25 августа 2023

Приїхав племінник 10 років: порадьте легкий фільм, комедію

Що можна переглянути з дитиною такого віку, щоб було цікаво?
Мексиканочка• 25 августа 2023
Круэла, Артур и минипуты, Чарли и Шоколадная фабрика , Падингтон, Таинственный сад.
Гарри Поттер, Аватар
Света С Приветом• 25 августа 2023
Пікселі
Бодіпозітівна• 25 августа 2023
Я вам раджу цілий серіал в 2 сезони. Це Манюня. Спочатку я прочитала це оповідання. Написала цю книжку Наріне Абгарян. Всі її книжки раджу саме для вас. Це такі добрі світлі оповідання. А племіннику серіал.
https://rezka.ag/series/adventures/44967-manyunya-...
Маленькі серії насичені юмором. В мене син сміявся всі 2 сезони.
Чарочка діда• 25 августа 2023
Альф. Сыну 11, в восторге
Для драки• 25 августа 2023
не зовсім комедія, але мотиваційний і крутий фільм.
’Не смотря ни на что’
автор Смешнюча • 25 августа 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Дякую, але рашистів не дивимося і не читаємо. Не уточнила про це
Gleva• 25 августа 2023
Проект Адам, Персонаж
Мамина квіточка• 25 августа 2023
Шазам 2частини.
Мамина квіточка• 25 августа 2023
Ответ дляЧарочка діда
Альф. Сыну 11, в восторге
Ми зараз з 9річною донькою дивимось-їй подобається.
Чарочка діда• 25 августа 2023
Ответ дляМамина квіточка
Ещё ему нравится старенький сериал ’Чи боїшся ти темряви’. Такие себе детские ужастики)
Мамина квіточка• 25 августа 2023
Ответ дляЧарочка діда
Так! Цей вже подивились. Зараз її зацікавив фільм Шоу Трумана,прочитала про нього в книщі і будемо на вихідних дивитись.
Я-ваш шанс• 25 августа 2023
Моєму 11, любить Хроніки Нарнії, Гаррі Поттера. А ще зайшла українська ’Строжова застава’.
Срочнокпсихологу• 25 августа 2023
Мой друг дельфин Эхо
Лівий Локіть• 25 августа 2023
Джуманнджи