Мюллерная• 25 августа 2023

Скільки кишенькових коштів ви даєте дитині в неділю/мясяць?

І скільки приблизно це в % від вашого сімейного прибутку? Чи вистачає дитині на всі забаганки?
Меряю линейкой• 25 августа 2023
28 тисяч. Каже що мало. Дитині 6р.
😂😂😂😂😂😂

ЖонДуан• 25 августа 2023
850 грн на тиждень , вчиться в ліцеї , дорога та кафе, дівчат пригостити
daryl• 25 августа 2023
Старшему (14) не даём - после школы у папы «подрабатывает» за $. Насобирал на электросамокат и компьютерные штуки, с друзьями выходы на пиццу оплачивает из заработанного. В школе кормят безоплатно. Младшей просто сами всё, что она хочет покупаем. Всем всё хватает. Но мы не в Украине.
А_я_ЛОЖУ!• 25 августа 2023
9 років
Не даю
Є свої з подарованих - на щось збирає, хоче - бере звідти.
А так немає потреби.
Їсть вдома. В школі годують + ланч бокс. Гуляють на майданчику біля дому.
Якщо в магазин - я розплачуюсь. Якщо доньку посилаю, дозволяю щось собі купити.
Щедрик ведрик• 25 августа 2023
200грн в тиждень. Це з розрахунку +поїсти в школі. 12 років
Пліткарка• 25 августа 2023
500-600 грн. в неделю, 13 лет
Леди_в_ночи• 25 августа 2023
В неділю - це тільки на один день?

УраганнаЯ• 25 августа 2023
Не даю. 12 лет. Гуляет рядом с домом, если чего-то хочет, даю конкретно на это. А «карманные» только развращают, тратит на всякую фигню.
ЛолитаНеРазлита• 25 августа 2023
15 лет , 10€ в неделю при условии нормального поведения. Если проштрафилась то на неделю не получает .
Пасхальний тролік• 25 августа 2023
13р столиця хлопчик, 150 грн на тиждень, 2% від сімейного доходу.
має власний бюджет з 6 років.
Рекламама• 25 августа 2023
Не даю пс как появляються деньги тут же надо потратить на всякую ерунду и вредность типа лизуна; наклеечки,1001 блокнотик....
Ленне-Рейма• 25 августа 2023
Одній все сама купляю (16 років) іншій приблизно пару тисяч в місяць (11 років)
На булочки окремо виділяю
неДоПриличий• 25 августа 2023
Давала 300грн в тиждень, з вересня побачимо.
Петриківна• 25 августа 2023
10 лет - до 100 грн в неделю .
16.5 - гуляет на свою стипендию( может ещё отложить) + от свёкрови перепадает .Летом ей выделяю грн 800 в мес.
Смайлик• 25 августа 2023
1500 в неделю 16 лет
Уравнобешенная• 25 августа 2023
15 років, в день своєї зп перекидаю на картку доньці 1 тис. грн. на кишенькові витрати, моно надсилає звіт куди і коли вона витратила, як ними розпорядилася, скільки відклала в банку моно. Може чоловік бонусом докинути ще раз на місяць 500 грн. як має настій і вільні кошти. Витратила все до кінця місяця - звиняйте, слідуючий транш наступного місяця))) Це десь 1/70 бюджету. На поїздки, спорт, курси, репетиторів - окрема стаття витрат. Це останні пів року так, раніше кишенькових не було. До закінчення школи має навчитися правильно розподіляти кошти на життя, щоб потім не було сюрпризів як поїде в інше місто.