Море_море_я_скучаю• 25 августа 2023

Подарунок знайомому на 35років

Допоможіть ідеями. Знайомому сім´ї буде 35років. Чоловік статний, чим захоплюється не дуже знаємо, бо 2роки був за кордоном. Бюджет до 15т
Xвостокрутелка• 25 августа 2023
Дорогий алкоголь, аксесуари? Ремінь можливо.
автор Море_море_я_скучаю • 25 августа 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Не пьє це точно
Королева Сарказма• 25 августа 2023
15 тис
Чучало яблуні• 25 августа 2023
Ох, чоловікам завжди важко щось купити. У вас і бюджет не маленький, а ідей не має. Можливо парфуми дорогі.
Леди_в_ночи• 25 августа 2023
Может, что-то для отдыха на природе? Удочка, мангал, гамак (последнее - если есть дача). Еще можно курс контраварийного вождения, если водит машину.
Столічна штучка• 25 августа 2023
автор, что, прям друг другу никто и пригласил на ДР? так не бывает. спросите мужа о его увлечениях. позвоните тем, кто знает его лучше.
Xвостокрутелка• 25 августа 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Не пьє це точно
Є такі івент-агенції, що організовують стрибок з парашутом, прогулянку на конях, катання на квадроциклах. Щось таке, як було у «Холостяку». Моїй подрузі таке запрошення подарувала фірма, в якій вона на той час працювала. Там просто оплачене запрошення, а вона собі сама обирала куди хоче піти і як використати. Вона тоді вибрала катання на конях. Може вам щось таке пошукати.
західний_діалект• 25 августа 2023
Автор какой город?
ВсеПроВсехЗнаю• 26 августа 2023
гумову жінку - нє?)
ВсеПроВсехЗнаю• 26 августа 2023
Ответ дляXвостокрутелка
та ну.. а якщо якось не так приземлиться - авторка себе корити буде за горе-подарунок..
Xвостокрутелка• 26 августа 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ну можна щось не екстримальне обрати, якийсь сеанс масажу наприклад. Я просто приклад навела, перше, що прийшло на думку.
автор Море_море_я_скучаю • 26 августа 2023
Ответ длязахідний_діалект
Автор какой город?
Київ
Леди_в_ночи• 26 августа 2023
Ответ дляXвостокрутелка
У нас на работе такое дарили. Если отмести прыжок с парашютом (такой себе подарок), бюджет подарка - около 1000 грн. И у большинства эти сертификаты так и пропадали неиспользованные. У меня тоже.
Xвостокрутелка• 26 августа 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Дякую, прикро, якщо так. Подружка теж тоді обирала між стрибком і прогулянкою на конях. Звичайно, що по вартості, прогулянка на конях в разів 5 дешевша, а то і більше, але вона ненажилась на стрибок.
західний_діалект• 27 августа 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Київ
Подарите авиастимуляцию. Все мужыки в восторге!