Завжди з рушником• 25 августа 2023
Что подарить дочке на 20 лет?
Дочка сейчас в другой стране. Деньги мы ей конечно подарим. Но хочется подарить ей что-то, чтобы у нее осталась память.
Гарантую неперелевки• 25 августа 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Квартиру.
Разве-что в другой стране, где дочка
Пукимончиг• 25 августа 2023
Така сама ситуація була в цьому році.
Ми просто разом з донькою вибрали браслет з маленькими діамантами в онлайн магазині країни, в якій вона знаходиться, я кинула їй гроші на картку, вона собі його купила.
Сумно, але що робити(
Завжди з рушником
• 25 августа 2023
Ответ дляПукимончиг
Така сама ситуація була в цьому році.
Сумно, але що робити(
Моя не любит украшения. К тому же через месяц мы встретимся
Чумачечая_• 25 августа 2023
Я замовляла тортик креативний з доставкою ( в інста знайшла дівчину , яка в тому місті живе і пече торти на замовлення )
Також 19 троянд рожевих з доставкою ( також в інста знайшла квітковий магаз , українська дівчина тримає , оплата на моно )
Донька була в захваті від таких сюрпризів
і 7 тис грн на якусь там сумку їй зкинули
Маурита• 25 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
А що любить?
Пукимончиг• 25 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Тоді даруйте те, що любить.
Завжди з рушником
• 25 августа 2023
Ответ дляГде тут 0?
Новий айфон
На новый айфон ей бабушки дали деньги. Но ей пока старого хватает
Ответ дляЗавжди з рушником
Моя тоже не любит, тоже в другой стране, 5 дней назад день рождение было, помимо денег и цветов подарили подарочную карту на безлимитное посещение СПА, она работает много, хочу чтоб отдыхала чаще
Завжди з рушником
• 25 августа 2023
Ответ дляДюагональ
Самый лучший подарок
Она не знает в какой стране будет жить
Завжди з рушником
• 25 августа 2023
Ответ дляКаяспер
Спитайте, що вона хоче. Це й буде пам´ять.
Она всегда говорит, что ничего не надо
Каяспер• 25 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Она всегда говорит, что ничего не надо
Скажіть, що хочете, щоб у неї залишилось щось на пам´ять. Бо якщо подаруєте щось непотрібне їй, то це буде неприємна згадка.