Борщичок• 26 августа 2023

допоможіть, що робити. не сплю ночами, переживаю

дайте пораду. дуже погано. мені вже 35 років, немає ні дитини, ні чоловіка, бо не находиться зовсім. я не знаю як жити, ночами не сплю, бо дуже переживаю. я боюсь 40 років, цю самотність. самооцінка впала, душа пуста , дуже погано. мені змиритись з цим ? бо судьба бути одною все життя і потім зійти з розуму ? так тяжко и погано , дайте пораду, щоб вижити .
Бесбардак• 26 августа 2023

Садова гойдалка• 26 августа 2023
Блін, баби дури. Чого так убиватись?
Те що ви бачите повноцінні сім´ї, не говорить що вони щасливі.
Вас криє бо суспільство давить?
Моя мама рожала і хоронила щороку, Бог не давав. На цьому фоні криша поїхала.
автор Борщичок • 26 августа 2023
як самооцінку підняти - повірити в щось хороше ? сил немає боротися
автор Борщичок • 26 августа 2023
самотність - це дуже сильна кара за шось. так погано . коли ніхто не любить , не обійме
Жена_КотораяСтена• 26 августа 2023
З чоловіком би і дітьми так само б не спали.
Ведіть активний спосіб життя, ходіть в громадські місця, волонтерте, щараз є купа можливостей позбутися самотності, не обов´язково чоловік і діти. Повірте, їхня наявність зовсім не означає відчутність самотності.
Бесбардак• 26 августа 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
вы тоже к 40-ка одиноки?
Жена_КотораяСтена• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Я фанатію з вашого ніка.

Любіть себе ви.

Все до блиску• 26 августа 2023
автор, ну які тут поради, тут треба йти до психолога і розбиратись, які деструктивні програми ви наслідуєте, як самі ж собі і заважаєте будувати стосунки.
Дон Пэдро• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Развивайтесь. Очень примитивно мыслите. Люди в паре по большей части одиноки также. Единицы счастливых семей. Учитесь самодостаточности. Пара не дает счастье и отсутствие одиночества. Это не так работает.
Жена_КотораяСтена• 26 августа 2023
Ответ дляБесбардак
вы тоже к 40-ка одиноки?
Ні, але це не через чоловіка і дітей.
Садова гойдалка• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
У мене знайомій 39, взагалі не париться, віддається племінникам.
Знайдіть об´єкт допомоги і опікуйтеся ним, тим кому ви можете дійсно допомогти.
Ще одна знайома, поїхала на заробітки, клято працювала, щоб вивчити племінників. Здоров´я поклала на їх вищу освіту і це при нормальних батьках. Але вона вирішила дати не будь, що, а хорошу дорогу освіту, бо батьки б не потягнули.
От вам і реалізація.
Тепер у тих племінників внуки, постійно їздить за 500 км, глядить,
Шукайте як себе реалізувати, у вас думки нещасного нитіка і ви будете нещасні і в шлюбі і з дітьми, бо знайдете причину
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
так ніхто не знайомиться . з ким будувати стосунки ? немає нікого (
coch100• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
С чем вы боритесь? Сама с собой? Не мучайте себя , живите тем, что есть и радуйтесь.
Все до блиску• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
ну яка кара?
А якщо кара, то і подумайте за що ви себе караєте?
Автор, послухайте непрощену пораду психолога)) йдіть до спеціаліста, з таким негативним мисленням ви пару собі не знайдете.
Бесбардак• 26 августа 2023
такие все умные... сидят при мужу и детях, но упорно рассказывают как надо жить
Все до блиску• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
ну тому ж і немає.
Ви ж чоловіків бачите навколо? Вони є? Ви ж не на безлюдному острові.
Дон Пэдро• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Не удивительно. С таким мышлением и не будут. И не надо, на самом деле. Но вы этого не осознаете. С таким мышлением вам пара не даст счастья.
Царевна в уггах• 26 августа 2023
Авторе, моя близька подруга теж ніяк не могла довго зустріти чоловіка, якого б любила і могла створити з ним сімʼю, теж в 35 років якось мені виливала душу що боїться лишитись самотньою на старість. А потім в 37 випадково зустрілась в іншому місті з давнім знайомим ще зі школи, і склалося в них все чудово, зараз в 40 має щасливу сімʼю і чудового синочка. Не треба на собі ставити хрест і вважати, що це для Вас якась кара чи ще щось, можливо все ще попереду.
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляcoch100
спасибо . мабудь судьба така, бути все життя самій . не страшна , але ніхто не знайомиться , ніхто не любить , нікому не цікава. ніхто приємностей не робить , ніхто не знайомится

KROX@• 26 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
ну яка кара?
І якщо прям так самотні, то народіть собі дитину від донора і живіть, виховуйте... Не завжди наявність чоловіка - це позитив. А у вас з таким мисленням, це б капець.
ЗаведУющая• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Ну кто захочет с такой унылой дамой познакомиться?
Бесбардак• 26 августа 2023
Ответ дляЗаведУющая
можно подумать замуж выходят только легкие беззаботные хохотушки
ну что за установки у вас?
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляcoch100
спасибо за не мучать себя . а значить смириться . хоия би ночью спать . так почему то обидно мне стало . что родилась и не пригодилась никому
Бандитка Сью• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Идите служить. Найдёте себе пару и что-то полезное сделаете
Дон Пэдро• 26 августа 2023
Ответ дляKROX@
Только не это. Не дай бог так рожать детей. Несчастный воспитает такого же.
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
ну яка кара?
яке негативне мислення ? мені обідно що ніхто не знайомиться зі мною ніде . ніхто не любить , я одна .
ЗаведУющая• 26 августа 2023
Ответ дляБесбардак
ну что за установки у вас?
Нормальные, поэтому я замужем.)) Никому не нужны чужие проблемы.
Сон і дрімота• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Подруга в 40 лет усыновила маленького мальчика из дет. дома. Тоже одинокая.
Дон Пэдро• 26 августа 2023
Автор, ваша проблема - малограмотность, необразованность, зашоренное стереотипное мышление, низкая самооценка, неспособность выстраивать логические цепочки. Вам есть чем заниматься в жизни. Обратите свою энергию сюда.
Українська зірочка• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Так ви познайомтесь перша з ким небудь , на сз або в ФБ пишіть перша, хтось да відповість вам, в там по ситуації дивіться