Заюшка_хозяюшка• 26 августа 2023

Безхатьки USA

Подивилась відео ( українське )
Піднімалась тема безхатьків в Америці

Що в Нью-Йорку їх вже 150 тис.
В Сан- Франциско через них закриваються магазини, бо бомжі їх громлять регулярно.
Що, по закону Каліфорнії крадіжка в 1000 доларів не підлягає покаранню ?
Чи це правда ?
Це кожного на вулиці можна легко пограбувати ?
Що тим «крекнутим» дають 2000 доларів на кожного в місяць, в тому штаті, плюс ще їжу і картки, нічого більше з цим не роблять, і кожного року їх ще більше

Я ще під враженням
язззззь!!!• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Это район в городе Филадельфия.
А, спасибо , что уточнили.
Неначасі• 26 августа 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Не уявляла собі що то в таких масштабах
Там грабят, сносят, хаос в некоторых магазинах
https://fb.watch/mFMkOV9cer/
Playland• 26 августа 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Що це таке ?
Якийсь вид наркотиків, від чого в багатьох відмирання частин тіла
Анонім Завгосп• 26 августа 2023
Ответ дляНеначасі
https://fb.watch/mFMkOV9cer/
Но это не бомжи грабят. Или вы на фото божией видите?
БоХатая• 26 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Обязательно должен быть свой опыт. Вы, пожалуйста, не пересказывайте то, что в кино видели, а то сами поверите...
Так вы тоже пишите из своего опыта, а не придумали каких-то родственников. Я тоже так могу сказать, что мои родственники считают все иначе.
автор Заюшка_хозяюшка • 26 августа 2023
Ответ дляPlayland
Жесть(
БоХатая• 26 августа 2023
Ответ дляСкромняшка
А ви поїдьте туди і проведіть для нас репортаж, я із задоволенням почитаю.
Зачем? Вы хотите, сами и поезжайте.. Я и так все знаю.
Скромняшка• 26 августа 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Здебільшого навіть не в трейлерах, а в палатках.
Є в тому щось реально темне і шокуюче, так…
А що тут темного і шокуючого? Вам же ж вище написали, це демократичний вибір людей, жити на вулиці, ходити в туалет прямо там де вони їдять, не митися місяцями, здійснювати крадіжки в магазинах причому безкарно. Ну що в цьому такого шокуючого, коли людина лежить на вулиці у відключці, у своїх випороженнях, а ви проходите і робите поруч фотографію із видами Сан Франциско. Я думаю, це не шокуюче, а в цьому є навіть певний шарм:-)
Неначасі• 26 августа 2023
Еще
автор Заюшка_хозяюшка • 26 августа 2023
Ответ дляСкромняшка
Мені - ні
Шарму ніякого
Анонім Завгосп• 26 августа 2023
Ответ дляСкромняшка
А какой есть другой вариант? Как в СССР посадить за тунеядство.
Или как должно быть? Нянечек им занимать? В психбольницы запихивать?
После шести ни-ни• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Не платить им пособия, не давать наркотики и еду. Выход очень простой на самом деле
автор Заюшка_хозяюшка • 26 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я так розумію, що тоді вони будуть ще більш агресивні
Крадіжки, вбиства ..
Скромняшка• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
А мрією вашого життя є, щоб ви або ваші діти за неможливість сплачувати іпотеку опинилися на вулиці? Або стали наркоманами чи при наявності ментальних проблем просто були викинуті на вулицю? І стали клієнтами різних організацій, які на них, як бездомних, будуть заробляти гроші? Приносити їм безкоштовну їжу, водити митися в душ, давати замінники наркоти безкоштовно і чисті шприци? Для вас поняття людська гідність ще існує?
Анонім Завгосп• 26 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Если не выдавать наркотики, они как у нас придут их сами добывать.
Здесь все так охают и ахают театрально.
Там наркоманы сосредоточены в одном районе, а у нас они в каждом жилом микрорайоне обитают. И квартирные ограбления, машины с разбитыми окнами под домом у нас это как здрасьте.
После шести ни-ни• 26 августа 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Крадіжки, вбиства ..
Тогда их станет меньше. А так - с каждым днем все больше. Кто был в штатах 10 лет назад и сейчас - разницу видит очень отчетливо
После шести ни-ни• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Здесь все так охают и ахают театрально.
А там нет ограблений и разбитых стёкол? Серьезно?
Анонім Завгосп• 26 августа 2023
Ответ дляСкромняшка
Вы не ответили мой вопрос, а задали свой. Так что делать?
У нас при наличии ментальных про Лем что делают?
Топят двоих детей в озере?
Анонім Завгосп• 26 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Есть в неблагополучных районах. А у нас везде.
После шести ни-ни• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Вы вообще когда-нибудь в штатах были?
Неначасі• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Элементы. Те что и бомжи, и наркоманы, черные с гетто
После шести ни-ни• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Топят двоих детей в озере?
А в Америке детей не топят? Там люди с метальными проблемами строем ходят?
Анонім Завгосп• 26 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Вы вообще когда-нибудь в штатах были?
Я здесь живу) в хорошем районе, где никто не вскрывает машины и где нет бомжей.
А в Киеве мою квартиру ограбили в Шевченковском районе, а в Соломенском под домом у всех машин разбили стекла, чтобы какую-нибудь фигню из бардачка вытащить.
Вот вам и разница.
Скромняшка• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Топят двоих детей в озере?
Ви навели одиничний приклад про двох дітей і по ньому робите висновок про все суспільство. Ай яй яй, як непрофесійно.
По суті. я вважаю. що краще людей з ментальними проблемами і наркоманією примусово лікувати. За кошти держави. А ви можете вважати по іншому.
’Воздасться кожному по ділах його’.
После шести ни-ни• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Вот вам и разница.
Отлично. Когда не сможете платить аренду - поедете в плохой район и почувствуете на себе как это классно. Ну или ваш район станет плохим, так тоже происходит периодически)
Неначасі• 26 августа 2023
Смотрите это Филадельфия

автор Заюшка_хозяюшка • 26 августа 2023
Ответ дляНеначасі
Смотрите это Филадельфия

https://youtu.be/DWm2wSaY39o?si=9X4L97SAs6CNrpb8
Не змогла дивитись
Зомбі апокаліпсис
Ні, Америка точно не країна моєї мрії
Анонім Завгосп• 26 августа 2023
Ответ дляСкромняшка
’Воздасться кожному по ділах його’.
А у нас их принудительно лечат?
автор Заюшка_хозяюшка • 26 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
А у нас их принудительно лечат?
Ні, тільки за гроші і мають підписати дозвіл
У подруги був чоловік, якого вона лікувала
Але, він підписав дозвіл
Like-995b• 26 августа 2023
Я была в Сан Франциско. В самом центре возле нашей гостиницы целый квартал бомжей. Орали что-то, спали в коробках , но никогда не трогали прохожих