Файна пані• Изменено 27 августа 2023
Хто вивезли чоловіків за кордон, Вам не сумно що вже в Україну не повернетесь?
навіть через 5-10 років?
бо ж пожиттєвий ризик потрапити за ґрати
Вишня на торті• 27 августа 2023
Я не вивозила, але чого сумувати? Це будуть дуже важкі 5-10 років.
Пацелуйнитуда• 27 августа 2023
Если вы намекаете на то, что не пустят, то зря надеетесь. А если сами не захотят возвращаться, то чего грустить.
Natalia505• 27 августа 2023
Ответ дляМарипосса285747
А зачем возвращаться?
В кожного свої цілі. Хтось за домом сумуватиме, хтось доїти далі країну тобто ’заробляти’, хтось не приживеться за кордоном.
Клементина• 27 августа 2023
А вам не сумно, що замість них таджики приїдуть країну відбудовувати?
motherfucker• 27 августа 2023
Автор, почему решили, что посадят? Хотя, анонимы сняли, может и не ответите уже
NesmeyanaYa• 27 августа 2023
Я думаю, що проблеми можуть бути лише у тих, хто по системі Шлях виїхав.
WhiteWidow• 27 августа 2023
Судячи з того, що тут читаю, то не повернеться ніхто
Всі вже інтегрувались, мови вивчили, роботу знайшли. Навіщо?
NesmeyanaYa• 27 августа 2023
Ответ дляTakamaka
Скажіть, на яких підставах потрапить за ґрати людина, яку випустила державна прикордонна служба після перевірки документів?
Наприклад система Шлях. Людина виїхала, і мала зобов´язання повернутись
Natalia505• 27 августа 2023
Ответ дляWhiteWidow
Ви вірите в усе що тут пишуть? Не варто
Клементина• 27 августа 2023
Ответ дляsnejs
Вот вот это страшнее всего будет
Добре, якщо ще таджики.
А можуть бути і африканці
Нічого тім чоловікам, що виїхали не буде. Ну хіба що, тим, що по системі Шлях
Інших випустила Прикордонна служба, або русня з окупації. Якщо цим людям, щось буде, Україна втратить їх назавжди.
Україна навпаки зацікавлена всіх повернути.
А можуть бути і африканці