Вельшановна• 26 августа 2023

Гуртожиток немає плит

Дочка вступила в НАВС (академія Внутрішніх справ).В групах пишуть старші курси,що в гуртожитку номер 5 немає плит для приготування їжі.
Хто може там навчався,як ви виходили з положення.
І ще,в кімнаті по 6 людей,це взагалі кошмар,як вчиться і щось запам´ятати.
P.s:ми ще не заселялися,тому тільки берем інформацію з груп.
Танго утрьох• 26 августа 2023
Мультиварки і мікрохвильовки вистачить. Думаєте дуже хтось куховарить буде. Ми якось без холодильника вижили в КНУ, правда з плитою, і батьків це навіть не турбувало. А ще в кімнаті було 4 і з різних змін. Одні лягали спати, а другі тільки повертались з навчання і товклися ще до 3 ночі. Було важко, особливо коли тим хто вчився і намагався не пропускати пари.

НЛОша• 26 августа 2023
Дивлюсь такі жахливі умови не тільки у нас.
Може хтось знає,де можна зняти кімнату в гуртожитку з нормальними умовами біля НАУ))) вибачте автор)))
автор Lana-fb58 • 26 августа 2023
Ответ дляНЛОша
А шо у вас не так в гуртожитку?
НЛОша• 26 августа 2023
Ответ дляLana-fb58
А шо у вас не так в гуртожитку?
Ми теж незаснлялися ще,їдемо через пару днів, але дали інший гуртожиток,я там була,там жах, кухні немає,розвалений стіл,пошарпані та оббиті стіни,1 пічка з 1 комфоркою робочою,в кімнаті не краще.
Я не можу знайти біля НАУ гуртожиток,навіть якщо з підсилення 1 людини .
НаливайКа• 26 августа 2023
Ответ дляНЛОша
жуть.
и сколько в месяц просят за это счастье?
НЛОша• 26 августа 2023
Ответ дляНаливайКа
жуть.
4000 семестр((((. Помісячно неможна,але кажуть через пару місяців можливо розпустять, опалення дороге.грошв не вірнуть.
Ядвига Юсьлегко• 26 августа 2023
Ответ дляLana-fb58
Думаєш за мультиварка.
Просто цікаво,що в інших гуртожитках є плити.
Та й 6 чоловік в кімнаті,ужас
Насколько я знаю всем удобнее мультиварка

english book• 26 августа 2023
Плитки коштують копійки, але не всюди їх дозволяють використовувати. Ми племіннику відвозили він потім залишив її там. На 2 конфорки.
Не вмію заміряти• 26 августа 2023
Це яке місто ?
автор Lana-fb58 • 26 августа 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Це яке місто ?
Київ
Папобус• 27 августа 2023
Дочка училась в КНУ, плиты были, но я ей из дома давала мультиварку, готовили в комнате.При заселении купили холодильник и микроволновку в комнату.
rjpy• 29 августа 2023
Син теж вступив в навс , їдемо на поселення в чт в 5 гуртожиток, спочатку обіцяли 2 і 4 гуртожитки з нормальними умовами і блоковою системою для контрактників, але багато студентів набрали то правознавство заселяють в 5, так що друзі по нещастю:)
автор Lana-fb58 • 29 августа 2023
Ответ дляrjpy
Сьогодні дочці присилали відео гуртожитка.То умови нормальні.
Одне тільки,що немає плит,але можна мультиварку,і по 6 чоловік в кімнаті.
автор Lana-fb58 • 29 августа 2023
Ответ дляrjpy
А в інші заселили правоохоронна діяльність
rjpy• 29 августа 2023
Ответ дляLana-fb58
А там які умови? Може домовитись щоб там проживати?
rjpy• 29 августа 2023
Ответ дляLana-fb58
А можна якось теж відео глянути?:)