Вельшановна• 26 августа 2023

Гуртожиток немає плит

Дочка вступила в НАВС (академія Внутрішніх справ).В групах пишуть старші курси,що в гуртожитку номер 5 немає плит для приготування їжі.
Хто може там навчався,як ви виходили з положення.
І ще,в кімнаті по 6 людей,це взагалі кошмар,як вчиться і щось запам´ятати.
P.s:ми ще не заселялися,тому тільки берем інформацію з груп.
Свекруня• 26 августа 2023
То зніміть квартиру дитині

Залетна Я тут• 26 августа 2023
значит, убрали, бо тараканов тьма
Патріотка з дивану• 26 августа 2023
Ну с гуртожитках зазвичай так і живуть. Правда, з плитами. Купіть на кімнату індукцію на одну комфорку.
Красавица писяная• 26 августа 2023
Нифига в Украине с 1991 не изменилось. Я жила на первом курсе в комнате на 7 человек да с 2-я работающими комфорками на весь этаж...
Патріотка з дивану• 26 августа 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
значит, убрали, бо тараканов тьма
ТАргани не через плити, а через їжу розкидану, в кімнатах в трму числі.
Залетна Я тут• 26 августа 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
из-за плит тоже
Свекруня• 26 августа 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Никто не разрешит

Патріотка з дивану• 26 августа 2023
Ответ дляСвекруня
Никто не разрешит
Не дозволить їсти?
Свекруня• 26 августа 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Не дозволить їсти?
Плиту ставить
Сусідка знизу• 26 августа 2023
Мультиварка вам поможет
В курсі діла• 26 августа 2023
Мультиварка, тостер, бутербродница,электрочайник
автор Lana-fb58 • 26 августа 2023
Ответ дляСусідка знизу
Мультиварка вам поможет
Думаєш за мультиварка.
Просто цікаво,що в інших гуртожитках є плити.
Та й 6 чоловік в кімнаті,ужас
Язвочка• 26 августа 2023
Ответ дляLana-fb58
Думаєш за мультиварка.
Та й 6 чоловік в кімнаті,ужас
Ну если снять квартиру дорого, снимите комнату или койкоместо, тогда она будет или сама в комнате или вдвоем
Пустощі-веселощі• 26 августа 2023
Коперируйтесь с кем нибудь из её группы и снимите квартиру. И вам спокойнее и детям комфортнее.
Сусідка знизу• 26 августа 2023
Ответ дляLana-fb58
Думаєш за мультиварка.
Та й 6 чоловік в кімнаті,ужас
Общежития разные,есть такие как у вас,а есть и с личными санузлами/ кондиционерами/ кухней в комнате.
6 человек- это очень много.больше 4 я не встречала,в основном по 2,но это Киев
Гарні диньки• 26 августа 2023
Лучше уж комнату снять где то недалеко. Жить в такой общаге это ужас.
Мир Мир Мир!• 26 августа 2023
Ответ дляLana-fb58
Думаєш за мультиварка.
Та й 6 чоловік в кімнаті,ужас
у нас теж було багато людей спочатку
але дуже швидко народ по окремих квартирах розсосався
personality• 26 августа 2023
Життя в общазі це травма на все життя. 2002-2007 перша общага дну на гагаріна. І це на мінутку була ліпша общага універу, там був євроремонт в коридорах і відносно чисто на кухнях. Санвузли трешак. Душові- жесть.
А що творилось в студмістечку 😳!!!! Просто ніхто не повірить- наркота, знвалтування - я в шоці була 🤦‍♀️
Істеріомама• 26 августа 2023
Столовая рядом есть? Кулинария в Сильпо? Про мультиварку, микроволновку уже писали выше.

Ноунэйм• 26 августа 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Нет, они живут, потому что их принесли.... им главное вода
Марія В• 26 августа 2023
Ніяк,я взагалі не готувала а гуртожитку
Ноунэйм• 26 августа 2023
Так из там кормят это ж казарма или как
Патріотка з дивану• 26 августа 2023
Ответ дляМарія В
Ніяк,я взагалі не готувала а гуртожитку
Як же ви харчувалися і скільки років?
Звезда в шоке• 26 августа 2023
Может их кормят?
Патріотка з дивану• 26 августа 2023
Ответ дляpersonality
А у нас в КНУ навпаки студмістечко було безпечне місце. Якщо пізно вертаєшся, головне за огорожу містечка зайти, тут вже фух, всі свої.
Патріотка з дивану• 26 августа 2023
Ответ дляСусідка знизу
Навіть в КНУ не у всіх факультетів гуртожиток з кімнатами на 2 особи. А про кухню в кімнаті - це лише сімейки і аспіранти.
personality• 26 августа 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Які роки?
Патріотка з дивану• 26 августа 2023
Ответ дляpersonality
Які роки?
1998-2004 :)
Марія В• 26 августа 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Як же ви харчувалися і скільки років?
В столовій+фаст-фуд
Років чого?
автор Lana-fb58 • 26 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
Так из там кормят это ж казарма или как
Ні,ми цивільні