Лунтик-паунтик• 26 августа 2023

Як допомогти дитині в навчанні? Дуже розсіяна

Як дитині допомогти
Я така ж.. якшо повторюю - то знаю
Якшо не повторюю то відразу забуваю
От в мене така память і в дитини теж
Я була 5 з кінця в класі по успішності…
Чим допомогти дитині? Порадьте
Можливо якісь вітаміни давати шоб краща увага була і слова вчительки в голову дитини заходили?
Неновая почта• 26 августа 2023
К эндокринологу сводите,может йода в организме не хватает.
Замрійлива• 26 августа 2023
Невролога ввдвідайте, можуть ноотропи назначити.
Я таке знаю• 26 августа 2023
Но вы же что-то запоминаете по жизни? То, что вам действительно нужно?
GaleTTa• 26 августа 2023
Реально помогают лекарственные средства, на своем проверено. Это и омега, и витамины и магний В6. Ещё в начальной школе принимали когнум по назначению невролога, то ситуация лучше становилась.
Мааарковная• 26 августа 2023
Я дефектолог.
Не існує таких чудодійних вітамінів і препаратів. Якби вони були, Альцгеймер і деменції стали б давно виліковними. Не витрачайте гроші на марні покупки.

Ви можете тільки розвивати концентрацію та стійкість уваги і власне пам´ять, це така ж навичка, як писати ручкою.
Можете взяти дитині, наприклад, альбом ’Гімнастика для мозку’ і попрацювати вдома - для початку. Або проконсультуйтеся з нейропсихологом, він Вам покаже навчальні вправи. За кілька місяців бачитимете ефект.
мистерЛяпсус• 26 августа 2023
Ничем. Отстаньте от ребенка, ето синдром дифицита внимания. Моей 22, попрекает меня,что всю школу рядом стояла , когда та уроки делала
Патика-мотика• 26 августа 2023
По перше сходіть до ендокринолога і до психіатра.
Бо проблема скоріше за всього не в розсіянності.
Патика-мотика• 26 августа 2023
Ответ дляМааарковная
Я дефектолог.

Якщо не розумієте про що мова, то краще ото не лізти.
Мааарковная• 26 августа 2023
Ответ дляПатика-мотика
Бачу, ви дуже в темі. Просвітіть, чи що, а то якийсь порожній коментар вийшов.
Ms. Dolly• 26 августа 2023
РДУГ почитайте.
Патика-мотика• 26 августа 2023
Ответ дляМааарковная
Так, дуже в темі.
Виявилось, що проблема була не в дитині, а в гіпотеріозі.
Також в моєї племінниці дислексія, яку виявили в 7 класі.
І все завдяки таким спеціалістам як ви, які радять просто не чіпати дитину.
лаМпочка• 26 августа 2023
Автор, магній, вітаміни групи В, омега, вітамін Д(після аналізу краще) точно не завадять для здоров´я дитини.
Й обстежити щитовидну залозу.
Мааарковная• 26 августа 2023
Ответ дляПатика-мотика
Так, дуже в темі.
Де ви в моєму коментарі прочитали пораду не чіпати дитину?
Такі речі не діагностуються через інтернет. Автор не вказує жодних даних, які вказували б на такі випадки, як порушення пам´яті через гіпотиреоз.
Кожен нейропсихолог проводить збір анамнезу та спеціальну валідну психолого-педагогічну діагностику, яка містить цілі блоки завдань, щоб відрізнити проблеми читання від проблем дефіциту уваги. Кожен такий фахівець знає, в якому випадку дитину слід спрямувати до психіатра або невролога.

Більшість дітей, які мають труднощі з концентрацією уваги, виправляють їх саме через навчальні тренування, бо не мають жодних проблем зі щитовидкою. Гормональні проблеми, як правило, мають виражену соматичну симптоматику, а не одну ознаку - труднощі в навчанні.

А магічних препаратів саме для мозку і гарного навчання дійсно не існує.
Патика-мотика• 26 августа 2023
Ответ дляМааарковная

Ні, я з вами не згодна.
Моя дитина займалась в нейропсихолога 1,5 роки з 5 до 6.5. Він проблему не бачив.
Тому не потрібно витрачати на це гроші, в відразу йти до спеціалістів
Мааарковная• 26 августа 2023
Ответ дляПатика-мотика
Ні, я з вами не згодна.
Шкода, що вам трапився некваліфікований спеціаліст. Рада, що ви знайшли рішення. Але випадок вашої дитини - лише один випадок.

Ви описали дві ситуації - надто мала вибірка, щоб за нею визначати стандартний алгоритм. Дуже малий відсоток дітей має труднощі з навчанням саме через щитовидну залозу. Існує безліч медичних та педагогічних причин неуважності чи поганої пам´яті, і ваш варіант - далеко не універсальний для всіх, а скоріше рідкісний. При діагностиці слід починати з виключення найочевидніших і найпоширеніших варіантів, а не одразу шукати рідкісні версії.
Патика-мотика• 26 августа 2023
Ответ дляМааарковная

Очень много недооьследлвпных дете
Родители которых считают, что ребёнок просто тугодум
Поэтому никто им и не занимается
Пушап Мі мі• 27 августа 2023
Ответ дляМааарковная
Я дефектолог.

Слушна порада. Але здати добову йодурію все ж таки має сенс. Україна відноситься до йоддифецітних регіонів та іноді лише йодованої солі недостатньо.
Пушап Мі мі• 27 августа 2023
Ответ дляМааарковная

Нестача йоду це не одне те саме що й проблеми з ЩЗ. Так, вони повʼязані але не завжди є. Розміри та показники функції ЩЗ ще можуть бути в нормі по цифрах, але мінімальна нестача йоду вже може проявлятися симптомами
Пушап Мі мі• 27 августа 2023
Ответ дляПатика-мотика
Очень много недооьследлвпных дете
Поэтому никто им и не занимается
Рівень інтелекту у всіх різний, всі неоднаково навчаються в школі та не всім потім потрібно здобувати вищу освіту.
Патика-мотика• 27 августа 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Ну так, не потрібно нічого робити. :)