Краля-Галя• 26 августа 2023
Допоможіть з дозуванням Аугментину
В дитини ангіна.Лікар з швидкої призначив амоксицилін250,але в аптеці його не було,запропонували аугментин 400.Дитині 5років.
Локшина на вухах• 26 августа 2023
Чем тут поможешь, делите на глаз таблетки. Но лучше всё же поищите 250. Так как действующее вещество в таблетках распределено может быть неравномерно.
А шо сталося?• 26 августа 2023
Так амоксицилін це одне, а аугментин то амоксицилін плюс клавуланова кислота. Купіть те, що виписав лікар, зараз аптеки на кожному кроці.
Краля-Галя
• 26 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
такой сильный анти-к, ангина, 5 лет и не в стационаре?
даже і не пропонували
Краля-Галя
• 26 августа 2023
Ответ дляА шо сталося?
в селі ,нажаль,такої радості нема
Краля-Галя
• 26 августа 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Там на вес, какой вес?
Приблизно18Кг
Аноним НаВсеГда• 26 августа 2023
На инструкции всегда есть формула. Хоть сфотайте, быстрее дело пойдет
ПЛЮС-МИНУС• 26 августа 2023
Ответ дляКраля-Галя
даже і не пропонували
это странно. следите за состоянием. ангина опасная.
Пургену мне• 26 августа 2023
Мне взрослой при ангине выписывали 500, а тут 5-летней крохе 400 давать..
Это сильный антибиотик, аккуратнее с ним. Но да, лично мне при гнойной ангине к которой я склонна с детства в системной терапии помогает.
Я пані прохана...• 26 августа 2023
Ответ дляКраля-Галя
Приблизно18Кг
Там 400 мг в 5 мл, когда разведете, в рекомендациях от 25 до 45 мг на кг, те на 20 кг от 500 до 900 мг
Мию вікна у мороз• 26 августа 2023
Аугментін не призначають первинно при ангіні дітям, перший препарат амоксіцилін.
Далі, як ви визначили, що там бактерії, а не вірус?треба здати аналіз крові! Може у вас вірусна ангіна
А шо сталося?• 26 августа 2023
В таблетках дозування 490 не знайшла, бачу що суспензія ж з таким дозуванням.
5 мл суспензії містять амоксициліну (у формі амоксициліну тригідрату) 400 мг і кислоти клавуланової (у формі калію клавуланату) 57 мг;
Діти з масою тіла <40 кг
Рекомендовані дози:
від 25 мг/3,6 мг/кг/добу до 45 мг/6,4 мг/кг/добу, розподілених на два прийоми;
для лікування деяких інфекцій (таких як середній отит, синусит та інфекції нижніх дихальних шляхів) дітям з 2 років можна застосовувати дозу до 70 мг/10 мг/кг/добу, розподілену на два прийоми.
Беремо 25 мг*18 кг =450 мг мінімальна доза
45 мг*18 кг = 810 мг.
70 мг*18 кг = 1260 мг - максимальна на добу.
У вас в 5 мл 400 мг. Якщо брати по середньому 45 мг, то 5 мл зранку, і 5 мл суспензії ввечері. Тобто на добу 800 мг вийде. І так 5 діб як мінімум.
Але краще зателефонуйте на швидку, нехай вони скажуть дозування на всяк випадок.
Діти з масою тіла <40 кг
Рекомендовані дози:
45 мг*18 кг = 810 мг.
А шо сталося?• 26 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Це нормальний антибіотик, що можна навіть при вагітності і гв. Інше питання, хіба лікар 7видкої може призначати такі препарати? Тим більше на антибіотики має бути рецепт, а не просто так йдеш і купуєш, тим більше призначили амоксицилін без кислоти.