Невидимка• 26 августа 2023

Ротовірус, за скільки днів минали симптоми?

Тільки повернулися з Карпат. В понеділок у сина 11 років температура, на наступний день рвота, далі вже понос підключився. Давала ніфуроксазид і ентерожерміну. Наче вже й краще, але якась слабкість і не має апетиту особливо. У кого діти нещодавно хворіли, за скільки днів минали симптоми?
Малинка• 26 августа 2023
3 дня очень плохо, потом попускает. Дней 7-8 и все пройдет.
Люблю порядок• 26 августа 2023
Так само місяць тому, але ми ще і в лікарню потрапили. Відкапали. Відходив більше тижня. Хоча великий, 12 років ((
Мати тріля• 26 августа 2023
Тоже самое. В Карпатах подхватила ротавирус. Температура 39 и рвота. Пила Рево, атоксил и просто больше воды. На 3 дней уже лучше, но слабость неделю была
автор Невидимка • 26 августа 2023
Ответ дляЛюблю порядок
У мене вже паніка.
Люблю порядок• 26 августа 2023
Ответ дляНевидимка
У мене вже паніка.
Чого? Якщо вже рвоти немає, то нехай вилежується. У нас рвота не зупинялася. Навіть від води була. А так - до 1 вересня повинен бути норм
ВыФсеВрете• 26 августа 2023
Месяц плохого аппетита и тошнило на все. Диета и Боржоми.
Добро с Кулаками• 26 августа 2023
Ви не дали саме головне, сорбент
Алина-1240• 26 августа 2023
Дня 2-3 у малой проходило.у меня день-полтора.если после каждой срачки/рыгачки регидрон -легче намного
Смажена полуничка• 26 августа 2023
Диету держите, чтоб не повторилось. В идеале молоко на 14 день. Сейчас все на воде.
При ротовирусе антибиотик не нужен.
КоКоКоКоКоКо...• 26 августа 2023
Я ентерол 5 днів давала, на наступний день після ніфуроксазиду, бо все одно видно що стілець не дуже був. Хз чи це правильно, але стало краще.
Зайканалужайке• 26 августа 2023
Ох я в итоге смогла пить пепси колу. Когда-то вычитала, что тоже помогает. Заводит желудок и при ротавирусе помогает. Тоже таблетки нифуроксакзид и т.д. помогло отпаиваться и все. Ничего есть не могу. Гадость конечно редкостная.
Дайте вподобайок• 26 августа 2023
Залежить від організму дитини. Може 3 дні, а може тиждень. Мій малий (йому 6 років) рвав тільки 1 день десь разів 3, але через 10 днів був висип дивний по тілу.
Притримуйтеся дієти - без мʼяса, нема свіжих овочів і фруктів. Все легке і довгі вуглеводи. Багато води хай пʼє. Слідкуйте за ацетоном. Ще до 12 років може бути. Давайте ентерожерміну днів 7-10.
автор Невидимка • 26 августа 2023
Дякую дівчата. Читала багато що зараз в Карпатах ротовірус, думала обійдеться. Але( це ми ще в жоден аквапарк не пішли, бо перестрахуватися хотіли.