Блондинка в Шоколаде• 26 августа 2023
Донька не хоче повертатись додому із за кордону
Їй вже 19, з початком війни виїхала в Нідерланди, вільне володіння англійською мовою. Поступила в український вуз онлайн, зараз працює в бутіку продавцем, ми з батьком в Києві, сумуємо за нею.
долой_лама• 26 августа 2023
Звикнете, коли зрозумієте, що Ваша мрія - це благополуччя дитини😊
Зайканалужайке• 26 августа 2023
Не зрозуміла в чому проблема. Не хоче, нехай не повертається. Вона вже доросла, живе своїм життям.
долой_лама• 26 августа 2023
Моїй 19. Кожної ночі, під час тривоги я не сплю, бо там, де вона, часто прилітає😢. Але вона щаслива там і зараз. Надіюсь на краще. Там робота, навчання, розвиток, кохання... Наше місто більш менш спокійне, але тут нема розвитку для молоді.
Аноним_1857• 26 августа 2023
Ну це ж добре! Влаштувалася поки що, обживеться, може, й вас потім зможе до себе забрати якось.
Красавица писяная• 26 августа 2023
Счастья и успехов вашей дочери, пусть её жизнь сложится хорошо!
Аноним ФЕЯ• 26 августа 2023
це ж треба))))) а де ж ’скоро всех погонят, ничего не светит, паламойкой или касиршей, фу’?
Забрала і не сказала• 26 августа 2023
Авторе, наша донька також за кордоном, ми з чоловіком в Україні. Не розумію вашої проблеми
Тюрюнь_Тюнь• 26 августа 2023
Моя на початок війни в Одесі навчалася на 3- му курсі.Знімали їй житло, кожного тижня НПпосилки, приїжджали з Миколаєва до донечки .Зараз вона в Європі, на навчання забила, не бачить сенсу в одеському виші.До Н Р у в Канаду мріє .
Грамотний хвіст• 26 августа 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Не розумію вашої іронії. Я також зараз в Нідерландах, маю не супер ідеальну англійську, але працюю за фахом у фінансах. Нідерланди - одна з небагатьох країн Європи, де працює більше 40% наших біженців, тому що роботи в сфері обслуговування навіть без знання мови достатньо, з англійською - багато варіантів в інтернаціональних компаніях, дипломи підтверджувати ніхто не зобов´язує. Єдина проблема - дорога оренда і драконівські умови на отримання цієї оренди.
Аноним ФЕЯ• 26 августа 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
та я в тому контексті, що тут є певний контингент, котрий в кожній темі пише ’виєхалі на пАсобія, унітази моют, скоро всех погонят, прєдатєлі’... А тут - приємна одностайність)))
за Нідерланди в курсі, в Польщі ще більший відсоток працюючих
adelanteris• 26 августа 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
На вуз забивать легкомысленно,тем более что в Канаде наши госдипломы магистра могут оценить в Мастерс.
База_птеродактилей• 26 августа 2023
Ответ дляmurmurik
Троляка,ляп и в кусты
Тільки хотвла написати.
Тема про сина і фото тоже її.
БоХатая• 26 августа 2023
Ответ длядолой_лама
а якщо у автора інша мрія?
VitalinkaGL• 26 августа 2023
Боже,Вы не моя мама?
хотя мне 41)
она мне выжирает мосх возвращением в Украину каждый божий день.
все темы,чтобы я не говорила,сводяться к одному,я Должна с детьми вернуться на Родину хоть умри.
эгоистка обыкновенная.
хотя мне 41)
эгоистка обыкновенная.
Оля_с_киркою• 26 августа 2023
Моя наоборот хочет вернуться в Украину и в Украине поступать, это бОльшая проблема
Черговий по кухні• 26 августа 2023
мамо, ви збиралися дитину біля спідниці тримати все життя? я б тільки раділа, якби мої діти захотіли за кордоном жити, але всі хочуть жити тут
одразу кажу, дві доньки дорослі, одна в іншому містіі навчається, при цьому, це моя була ініціатива, ще син є підліток, але розумію, що трішки підросте та теж піде своїм шляхом
задача батьків виростити дитя, дати йому найкраще та відпустити
Парасюха• 26 августа 2023
У меня с точностью до наоборот: приехала на каникулы в Украину и с истерикой уезжала ’не хочу никуда ехать, тут все нормально’.