Блондинка в Шоколаде• 26 августа 2023
Донька не хоче повертатись додому із за кордону
Їй вже 19, з початком війни виїхала в Нідерланди, вільне володіння англійською мовою. Поступила в український вуз онлайн, зараз працює в бутіку продавцем, ми з батьком в Києві, сумуємо за нею.
долой_лама• 26 августа 2023
Ответ дляБоХатая
а якщо у автора інша мрія?
Господи, невже мрія - щоб донька сиділа все життя біля маминої спідниці??
Пускаю бісики• 27 августа 2023
Ответ дляVitalinkaGL
Боже,Вы не моя мама?
хотя мне 41)
она мне выжирает мосх возвращением в Украину каждый божий день.
все темы,чтобы я не говорила,сводяться к одному,я Должна с детьми вернуться на Родину хоть умри.
эгоистка обыкновенная.
хотя мне 41)
эгоистка обыкновенная.
моя наоборот говорит...никогда сюда не возвращайтесь..Мне 47