Не против• 27 августа 2023
Ну і навіщо воно треба?
Виставила фото в соц мережу, поки вибрала, поки музику підібрала для сторіс, потім сиділа дивилась хто ту сторіс подивився, хто лайкнув, а потім може ще дивилась би, а хто не лайкнув ))) Але видалила, ну його. В кого так же? Давно не постила нічого, і не треба. Ви як любите фотки виставляти?
Конфиденциальность• 27 августа 2023
Ответ дляНе против
Ці лайки, ніби хтось має тебе одобрити, а якщо хтось не лайкнув, то відразу сприймається як не одобрив… Воно то звісно пофіг… Але люди ображаються, помічають це, брєд
Невротизм
ПочтальЁнша• 27 августа 2023
Це, дійсно, відволікає. Але це таке приємне соціальне ’поглажування’.
Мене не ображає, що хтось не лайкнув. Але є декілька людей, чиї лайки мені ну дуууже приємні. Але в мене зазвичай пости забавні, на посміятися, я дуже рідко себе виставляю.