Кидаю курити• Изменено 27 августа 2023
Туалетне питання
Пані, поясніть мені як і що ви робите у туалетах, що засц... сидіння унітазу? Ну, ЯК?!
Тиждень відпочивали у готелі (Україна, недешевий, цінник ближчий до високого), як не зайдеш у вбиральню на території комплексу, так краплі на кришці. Сьогодні прийшла у спортзал, зайшла у туалет, і все сидіння у сечі ((
Невже, якщо так сталося, не можна за собою витерти?!
КрестьянинДиор• 27 августа 2023
то вы в Европе не были, там столько негров, ни о какой культуре и речи нет , все заср##
Моська-слон• 27 августа 2023
Пані нависають над сидінням в позі орла. Після себе привести туалет в порядок їм не дозволяє корона
Автопортрет нурофена• 27 августа 2023
Не сідаю, а стоячи на підлозі присідаю і ’нависаю’ над унітазом, тому часто не попадаю в ціль (відстань невірно оцінюю).
Але я за собою завжди прибираю.
Ну і в мене часто так, що я наче не відчуваю, де моє тіло закінчується, тобто можу і в дверний пройом не вписатися, бо невірно оцінюю відстань і габарити.
Але я за собою завжди прибираю. Ну і в мене часто так, що я наче не відчуваю, де моє тіло закінчується, тобто можу і в дверний пройом не вписатися, бо невірно оцінюю відстань і габарити.
Танго утрьох• 27 августа 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
О, рассит тему подогревает.
Шалена невинність• 27 августа 2023
не знаю, де ви відпочиваєте/ходите в спотрзал, - завжди є накладки на унітаз в тих місцях, де я була
Моська-слон• 27 августа 2023
Ответ дляШалена невинність
Багато людей навіть з накладкаю не сядуть на громадський унітаз і не торкнуться до нього, щоб прибрати свої промахи.
Надежда наш компас• 27 августа 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Зачем нам европейские негры, если свои белые тётки и каждая с ВО, такие заср@нки, что диву даёшься.
Кидаю курити
• 27 августа 2023
Ответ дляТанго утрьох
Напишите записку с вашими возмущениями и приклейте на унитаз..
В усіх готелях, ресторанах, і спортзалах міста?
Кидаю курити
• 27 августа 2023
Ответ дляШалена невинність
Наявність накладок привіт дзюрити прямо на сидіння?
Кидаю курити
• 27 августа 2023
Ответ дляМамаБест
Туалетний і трусний)) загострення
Легше вважати когось тролем, ніж визнати , що мама не навчила елементарній гігієні і прибиранню за собою?
Танго утрьох• 27 августа 2023
Ответ дляКидаю курити
Чого Ви шаритесь по туалетах всіх готелів,ресторанів і спортзалів міста? У вас нетримання?