Бутерброд з ікрою• 27 августа 2023

Тут є вчителі французької, потрібна допомога

Підкажіть, будь ласка, чому Plus-que-parfait ми маємо поставити в першій частині речення, а не в другій? Там же більш давня подія відбулась навпаки в другій частині:

1. Vous étiez venus nous voir pour nous parler d´affaires qui nous intéressaient depuis longtemps.
2. Je t´avais bien dit que Paul et Valérie n´étaient plus ensemble.
А шо сталося?• 27 августа 2023
Вы сами учите язык?
Это В2 уровень?
автор Бутерброд з ікрою • 27 августа 2023
Ответ дляА шо сталося?
Вы сами учите язык?
Это В2 уровень?
Хожу на курсы В1-В2, это новая тема. Учитель объясняет непонятно.
Крошечка-хаврошечка• 27 августа 2023
Наскільки я розумію, в першій частині речення мова про давнішню подію, яка відбулась на фоні другої. А не спершу друга , а тоді перша.
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Як це може бути: ви прийшли до нас, щоб поговорити про справи, які нас цікавили протягом довгого часу. - Спочатку ж справи були, а потім вже прийшли поговорити.

Я тобі казав, що вони вже не разом. Як може бути, що він казав ще до того, як вони розлучились? Спочатку розлучились, а вже потім той казав.
frolik• 27 августа 2023
Я тут взагалі підстав для плюс-ке-парфе не бачу, якщо чесно.
Ответ дляfrolik
Це вчителька-носій мови виправила. От тепер думаю ...
Крошечка-хаврошечка• 27 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою

Справи цікавили протям довгого часу і на момент , коли прийшли про них поговорити, вони все ще цікавили. А не перестали цікавити на той момент.
Але це моє припущення чому так. Я не знаю правил
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Аа, цікаво, подумаю в цей бік. Дякую.
frolik• 27 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
А це з підручника приклади чи її власні? Я аж полізла за Поповою-Казаковою, може я чогось не розумію або не пам´ятаю.