Der_Natali• 27 августа 2023

Дитячі набори творчості це іграшки?

Дивне питання,знаю.Як часто ви купуєте своїм дітям наліпки,розмальовки та набори для творчості?Книги?Я часто.І виникло питання чи не занадто?Ми разом сидимо вибираємо ,доня показує що хоче .Я купую і ми разом ліпимо,клеїмо,ріжемо В цьому місяці пару раз на тиждень наліпки всілякі.Розмальовки.Папір з блискітками,фломастери.Всіляки книдки вирізалки і згиналки.Два набори Джеко з аплікаціями,набір з блискітками і феями.Назавтра заберу на Розетці ще два набори та аквамозаїку.Чоловік каже що треба трохи зупинитись .Що ми балуємо.Але я не вважаю набори для творчості і розвитку іграшками.Хоча,чесно,задумалась.Як це у вас?Чи займаєтесь?Чи просять/люблять діти всіляки поробки?Дякую за адекватні відповіді.
Дама с собачкой• 27 августа 2023
Ответ дляDer_Natali
3,10.Був період що нічого не хотіла
дякую за відповідь. є надія що ще сподобається)
бо зараз хоч на вулицю можна вийти погуляти і пограти, а коли осінь/зима почнеться то важко придумати чим зайняти