Шукаю відгуки по пластикам в Україні чи закордоном.
Після двійні був величезний діастаз та обвисла шкіра. Зробила пластику (планувалось зашити діастаз сіткою та прибрати шкіру). Шкіру прибрали не всю, форма пупка жахлива.
Шукаю, хто де робив таке. Бо ото одного разу на руки з дупи напоролась.
Груди-очі, дивлюсь, купи роблять. А ось по животу не знаходжу відгуків.
Шаловливая Пиранья• 28 августа 2023
Ирина Швец, но она сейчас в Италию переехала жить, а до этого в Киеве принимала и я у нее много животов видела хороших
Coffee is Love• 28 августа 2023
Ответ дляMadame S
Plastic surgeon форум. Ресурс кацапский, но там есть раздел по Украине и много полезной информации
Є і наш: