ПАЦАНКА О• 29 августа 2023
Що слухайте зараз? Пісні за війни
В саме серце
Сердючка• 29 августа 2023
перестала слушать такие песни, мне давит на психику. Поэтому слушаю просто релакс музыку, лаунж, в общем что-то нейтральное
Мэри Попкинс• 29 августа 2023
Півоваров подобається з його проектом Твої вірші, мої ноти.
Піду на концерт у Білій Церкві!
Горня капучіно• 29 августа 2023
У нас наверно пока только одна мажорная песня про войну ’Горить палає техніка ворожа’. Очень подобного не хватает.
Оченьценная• 29 августа 2023
теж саме, що й слухала. Навіщо пісні про війну ,коли сирени й ракети кожен день.
а типу патріотични пісні від малоросів, то не моє. Шароварщина для вкраїнчиків.
долой_лама• 29 августа 2023
Мені Півоваровп подобається, Шумей, а так, слухаю те що і до війни, окрім рос.виконавців.
БлинчикБезСметанки• 29 августа 2023
Я слухаю Лілу 45, Аркадій Войтюк, Без обмежень, Пивоваров, Білий Бо, Фір. Моя улюблена зараз:
БлинчикБезСметанки• 29 августа 2023
Ответ дляОченьценная
В Україні достатньо талановитих виконавців, не малоросів.