ПАЦАНКА О• 29 августа 2023

Що слухайте зараз? Пісні за війни

В саме серце
автор ПАЦАНКА О • 29 августа 2023

Ще
Сердючка• 29 августа 2023
перестала слушать такие песни, мне давит на психику. Поэтому слушаю просто релакс музыку, лаунж, в общем что-то нейтральное
Голубая фишка• 29 августа 2023
Мэри Попкинс• 29 августа 2023
Півоваров подобається з його проектом Твої вірші, мої ноти.
Піду на концерт у Білій Церкві!
Горня капучіно• 29 августа 2023
У нас наверно пока только одна мажорная песня про войну ’Горить палає техніка ворожа’. Очень подобного не хватает.
ЯНаПэПэ• 29 августа 2023
Дим((( така сумна((( це без обмежень.
Оченьценная• 29 августа 2023
теж саме, що й слухала. Навіщо пісні про війну ,коли сирени й ракети кожен день.
а типу патріотични пісні від малоросів, то не моє. Шароварщина для вкраїнчиків.
Кудлата хмаринка• 29 августа 2023
Да ну, ещё песни про войну слушать
долой_лама• 29 августа 2023
Мені Півоваровп подобається, Шумей, а так, слухаю те що і до війни, окрім рос.виконавців.
БлинчикБезСметанки• 29 августа 2023
Я слухаю Лілу 45, Аркадій Войтюк, Без обмежень, Пивоваров, Білий Бо, Фір. Моя улюблена зараз:
БлинчикБезСметанки• 29 августа 2023
Ответ дляОченьценная
В Україні достатньо талановитих виконавців, не малоросів.
Вікторія-280f• 29 августа 2023
До сліз....

Цибулька зла• 30 августа 2023
Ответ дляВікторія-280f
До сліз....

https://youtu.be/M0jfXPx808g?si=mo4yhI9_IlQdtRQT
офігення пісня