Дай подивлюся• 29 августа 2023

Клаудиа Шиффер в 53 года. Что с фигурой?

Вот увидела свежие фотки.
Ну как бы для 53 лет хорошо, но для бывшей супермодели...почему-то исчезла грудь, хотя всегда присутствовала.
Талия так себе, ну и форма ног как для красотки не очень.
( И да, лично от меня - слишком белые волосы, дешёвый такой блонд именно здесь).

Может просто нет смысла быть идеальной, если тебе до сих пор платят сотни тысяч за съёмку плюс есть фотошоп?
забиякина• 29 августа 2023
Хотелось бы посмотреть на автора
Викликаю на дебати• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Виглядає на доглянуті 40+, але модельні доглянуті 40.
А на сколько она должна вынглядеть в 53 года ? Модельные 40 это плохо ?
НеКонец-Света• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Там далеко не 90, чи ви не бачите?
Там в кращі часи 90 було.
До 100см це так...але все одно якась коровиста в порівнянні з верхньою частиною.
Я бы не назвала ее бедра широкими. У вас что то с восприятием. Женщине 53 года, если она будет скелетом, это будет некрасиво.
НеКонец-Света• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Там далеко не 90, чи ви не бачите?
Там в кращі часи 90 було.
Я даже не знаю, куда ещё худее, у нее тазовые кости торчат.
НеКонец-Света• 29 августа 2023
Ответ длязабиякина
Хотелось бы посмотреть на автора
Так она себя не покажет, это трольная тема.
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Ну на 23 не виглядає, як пише порадниця. Точно.
Та легко!• 29 августа 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
На 53 роки вона виглядає шикарно.
ого, 450 лайков. автор, Вы теперь видите, как Ваше мнение непопулярно.
давайте Вашу оценим, достойны ли вообще оголяться в публичных местах
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Ні, я не троль, але що вам дасть моє фото, я набагато молодша, інший зріст і інші параметри.
Просто в очі кинулася неестетичеість цих фото, криві ноги ( в мене рівні), спущені труселя і перепалене волосся. Ще незрозуміло, чому так сильно змінився розмір грудей, вже писали вище. Може сушилася, чи що.
В порівнянні з яскравою зіркою 90х, якою вона була. Трохи сумно стало.
Эскиз бесконечности• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ось і я так думаю, ваше твердження про дієтолога і тренера суперечливе.
Тому його теж треба тримати при собі.
😄
Смієтесь над собою.Це математика, середня школа. Мені не вдасться тримайти твердження при собі, бо воно в підручниках. Пошукайте, 5 чи 6 клас, тема ’співвідношення’.
Пропорції тіла - це воно і є. Змінити може тільки хірург, вкоротивши чи подовжуючи кістки.
Не соромтесь більше, ніж вже осоромились.
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я більше нічого вам не доводжу, бо нема часу.
Эскиз бесконечности• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Мені нічого доводити.
А часу у вас точно вдосталь)))
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляТа легко!
Ви можете створити власну тему. Не заперечую.
Натовп часто помиляється😜
Фоточки нема• 29 августа 2023
Класно виглядає, на всі 53.
Слухи-руки не распускаю• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Натовп часто помиляється😜
Давайте своє вже фото, так хочеться глянути на вас, на вас шикардос
Ms. Любмая жена• 29 августа 2023
Ответ дляАгатаХристя
Я сейчас не о Клавдии. Вы все верно описали по поводу купальника (у меня просто подобная фигура). Только вот сейчас большая проблема найти купальник с хорошим верхом. Почему-то именно в этом году по всей Европе продают кучу купальников с хорошими плавками и просто удасным верхом, который из любой груди сделает некрасивый плоский блин(((
Разае, а по моєму, плавки и купальники на всех сайтах отдельно продаються. Можно выбрать в тон что-то с пуш-апом или балконет.
Также есть силиконовые вставки ну и другие хитрости, которые визуально придают обьем
Кондуктор маршрутки• 29 августа 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Господи, вы за их ногами всю жизнь следите?
Зачем всю жизнь? Нет, я помню у кого какая фигура и ноги. У Клавы форма голеней некрасивая. И это было заметно, отличало ее ноги от ног других топов .
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Я не зобов´язана викладати тут свої фото і ніколи цього не обіцяла. Обговорювали зірку. Можу накидати зірок приблизно того ж віку, в яких фігури ( або фото в купальнику) кращі.
Гвен Стефані, до прикладу. Наомі Кемпбелл. Кейт Мосс та інші.
Викликаю на дебати• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ну на 40 выглядит и фигура прекрасная для 53 лет. Стройная, подтянутая, ничего не висит. Всем бы так выглядеть в 53.
Непереможна• 29 августа 2023
Ответ дляБаррикадница
В мене нема повара, справляюсь
В зал теж не несуть))))
Так ви і не клавдія шифер і не маєте такої фігури і зовнішності
осень харашо• 29 августа 2023
Завидуйте молча)))
Ответ дляДай подивлюся
Ви не забов´язані хаяти кращих за вас, але ви це робите
Ответ дляДай подивлюся
Фотомодель не має права на погані знімки.
Тим більше вона дотепер зірка і працює для реклами і журналів.
А це суперовий знімок
Ответ дляДай подивлюся
І що?))
Я хочу мати кращу фігуру в 53 і все для цього роблю. Хоча зріст менший і заробляю теж набагато менше.
В каких журналах мы можем посмотреть на вас?
Ответ дляДай подивлюся
Я стежу за її кар´єрою. Не подобаються зміни, невдалі фото.
Розбиватися в ліпьошку не буду
Да вам до неї як до місяця, їй плювати, що якась Фрося не задоволена чимось, порівнюючи себе і зірку світового маштабу, хоч би одну фотку вашу для прикладу
Гола з конопель• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ні, дуже плаский груди на фоні об´ємних стегон, тільки і всього.
І ще в неї в молодості груди були ок, а зараз ніби здулися, чи що.
Обʼємні стегна?!?! Ви в окулярах?)))
Ответ дляДай подивлюся
Зі мною все так. Обговорюємо зірку, а не мене.
Груди пласкі, талія не струнка, стегна навпаки виражені, округлі.
Трохи дисбаланс. Може пушап треба було вдягти зверху.
Це в якому селі так модно?
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляГола з конопель
Обʼємні стегна?!?! Ви в окулярах?)))
Не ношу окуляри. Стегна великі на фоні грудей.
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляГола з конопель
Обʼємні стегна?!?! Ви в окулярах?)))
Ответ дляДай подивлюся
А чому ви в шоці це нетерпимість до чужого бачення цього світу?
Я запропонувала обговорити те, що побачила, а ви переконуєте, що треба думати так, як усі.
Ні, я маю право на власну думку.
Як би в були реально краще, то можна було б про щось і говорити
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляГола з конопель
Обʼємні стегна?!?! Ви в окулярах?)))