Катруся 777• 29 августа 2023

Який магній кращий при вагітності?

Підкажіть, дівчата, який магній краще пити від тонусу крім Магне Б6? Можливо Вам щось добре допомагало?
personality• 29 августа 2023
А лікар що каже? Чи ви самі собі виписуєте?

Кондуктор автобуса• 29 августа 2023
Я пила магне б 6
миссДавеча• 29 августа 2023
Таурат з вітаміном В, він саме для розслаблення м’язів https://ua.iherb.com/pr/kal-magnesium-taurate-200-...
Акукарача• 29 августа 2023
Я теж перший раз пила магній б6, а от зараз просто щось хвилювалась і запитала у лікаря чи можна його попити, то вона сказала ні, без огляду, точніше УЗД не треба його пити, тільки коли дійсно є на це причини. Тому краще запитайте у лікаря. Доречі коли почала вивчати цю тему то зрозуміла що багато вітамінів навіть не можна просто так пити поки ви не здали аналізи і у вас дійсно виявився дефіцит. Бо знаю деякі лікарі кажуть «ну попийте вітамін д».
Поміркована думка• 29 августа 2023
Мне врач сказала что Магний б6 можно пить всю беременность.
Околовита• 29 августа 2023
тонус це нормально, не треба з ним боротись.
бо так нарозслабляєте матку що потім і народити буде складно.
Гуру троллинга• 29 августа 2023
Ответ дляАкукарача
З магнієм так не працює. Жоден аналіз не покаже достовірно чи є він в дефіциті в організмі. А в більшості населення - він таки в дефіциті. Мінімальна добова доза 450 мг, потрібно вживати абсолютно всім. Магній в організмі не накопичується, одразу використовується. Передозування практично неможливе
автор Катруся 777 • 29 августа 2023
Ответ дляpersonality
Лікар тільки Магне Б6 приписує, він на мене не діє вже, всю вагітність його пила
автор Катруся 777 • 29 августа 2023
Ответ дляОколовита
Погоджуюся, але другий день він в мене постійно, після того як в машині розтрусило.. живіт не болить, але постійно твердий, на будь-який бік повернуся то вже твердіє, тільки на спині може трохи розслабитися, а я так довго не можу лежати. Такого не було раніше, це після вчорашньої поїздки...

personality• 29 августа 2023
Ответ дляКатруся 777
А як він на вас має діяти? Просто цікаво
автор Катруся 777 • 29 августа 2023
Ответ дляpersonality
Раніше краще розслаблював, тонус не був такий сильний на фоні його прийому. Зараз так не діє.
personality• 29 августа 2023
Ответ дляКатруся 777
Значить причина в іншому. Говоріть з лікарем. Я на свічках була майже всю вагітність. Мені той магній до одного місця був
автор Катруся 777 • 29 августа 2023
Ответ дляpersonality
А на яких свічках? Папаверін? Я вібуркол ставлю , то теж не особо допомагає. Папаверін лікар не дозволяє, бо наче він впливає на шийку, а вона в мене коротка, стоїть песарій
personality• 29 августа 2023
Ответ дляКатруся 777
Поговоріть з лікарем, ще раз кажу. Бо ви дограєтесь як будете сама собі назначати.
Тушьмушьнюшь• 30 августа 2023
Мені лікар призначила Магнікум антистрес, по 1 таблетці 2 рази на день. П´ю його всю вагітність