Черговий по кухні• 29 августа 2023
Після їжі дуже здуває. Шось не правильно працює?
Красавица писяная• 29 августа 2023
Спробуйте панкреатин, таке найчастіше буває від підшлункової, нестача ферментів.
Кукусики• 29 августа 2023
Не обов´язково. Це може бути непереносимість певного продукту - молока, дріжджової випічки, часнику, капусти. Для мене таким продуктом є картопля) Лише від неї здуття, більше не від чого. А ви проаналізуйте, після чого у вас.
Шаманю второпях• 29 августа 2023
Ответ дляБарабасиха
Поджелудочная, кишечник.
Тоже пердю ,из-за чего ?
Радість моя• 29 августа 2023
Та же проблема, даже от воды дует живот как у беременной , нихрена не помогает (
Смотрю люди пиво картошку мясо кукурузу точат и хоть бы хны а я водички попью и как будто тазик съела еды живот огроменный становится ((
Зайканалужайке• 29 августа 2023
У меня после арбуза революция в животе, еще и аллергия на амброзию усиливается. . Хз почему, наверное непереносимость, но арбуз люблю и ем.
Не худа ні разу• 29 августа 2023
Девочки, тоже не понимала от чего так, пока не сдала кровь на Хелікобактер, пролечила и куда делось. Но это так у меня было, кстати, страдала довольно долго.
Черговий по кухні
• 29 августа 2023
Ответ дляКукусики
Молоко пила і квасолю консервовану їла сьогодні. Тепер просто як кулька
Черговий по кухні
• 29 августа 2023
Ответ дляЗайканалужайке
О, після кавуна я з унітаза не встаю, хоча теж люблю і їм
Ответ дляРадість моя
сходіть до гастроентеролога, це ненормально.