Тролю як можу• Изменено 30 августа 2023
Ваш вес, если рассчитать по формуле
На сколько кг больше или меньше?
Считаете ли вы визуально дрищами тех, у кого четко вес по этой формуле?
Ламборджини• 30 августа 2023
Ответ дляТролю як можу
Формула: рост в сантиметрах минус 110
Это не идеально.Нужнг ещё и возраст учитывать
Ламборджини• 30 августа 2023
Ответ дляСиренькая
Та ну нафиг. Тогда я должна весить 50 кг. Для меня и 43 много, а при 45 я слон. Мой идеальный вес 39-40 - и именно такой я себе нравлюсь и никакой другой.
Покажите себя...
Швидкоруч• 30 августа 2023
Десь так в мене і є. Було більше, стало менше, сильно схудла після початку повномасштабки, втеча, підвали, хвороби, оце ось все...
А так то я і є приблизно ідеальна, бгг)
Файно Замало• 30 августа 2023
Ответ дляТролю як можу
рост в см минус 110
По формулі 67, насправді 60-62
Файно Замало• 30 августа 2023
Ответ дляЛамборджини
А до чого вік?
Единая страна!• 30 августа 2023
У мене +5 кг. По формулі я носила розмір XS і виглядала як підліток, зараз розмір S, зʼявилися жіночні форми. Але я собі подобаюсь і тоді, і зараз.
Ля-ля-ля• 30 августа 2023
Ответ дляГрабля
Жирухи в тихом шоке. При росте 170 взрослые женщины 50 кг хотят весить
75В• 30 августа 2023
О, це тьоток понесло😳 у них формула, як для підлітків і росту 170+. Вони 110 віднімають, коли нормою для фізіологічно здорової людини було завжди 100.
Я не чарівниця вам• 30 августа 2023
Ответ дляГрабля
В мене дочка 18 років із ростом 167 см важить 49 кг і занадто худою не виглядає. А ось я при своєму рості 164 і вагою 57 кг виглядаю дійсно жирухою.
Попихтю та й годі• 30 августа 2023
Ответ дляСиренькая
Представила себе 13 летнего подростка. Если взрослая тетя, то .... не буду писать, забанят.
Так точно!• 30 августа 2023
Ответ дляСиренькая
Мне 39. Рост 160, астеник. Очень тонкая кость. Параметры 70-60-80.
70 - это обьем груди??
Пацан к успеху шел• 30 августа 2023
У медицині застосовується формула для визначеня ідеальної ваги, але вона актуальна у віці до 40 років (після 40 років вікові зміни можуть впливати на масу тіла). Ця формула залежить від типу фігури - астенічна, нормостенічна, гіпертстенічна.
Для розрахунку ідеального ваги:
для астеників - від зросту віднімають 110,
для нормостеників - від зросту віднімають 100,
для гіперстеників - від зросту віднімають 90.
Калькулятор розрахунку ідеальної ваги за формулою Брока:
для жинок - (Зріст - 110) х 1,15
За формулою Брока виходить, що взагалі і не потрібно худнути.
Прочитайте публікацію - Як визначити ідеальну вагу: таблиця і калькулятор Брока для розрахунку ваги
Для розрахунку ідеального ваги:
для жинок - (Зріст - 110) х 1,15
Броніки для Моніки• 30 августа 2023
159-110 =49
Я зараз 54
Зайве є, але треба спорт . Коли просто худну западають очі, щоки . А животик трохи все таки є.
Я зараз 54
Эт вернячОк• 30 августа 2023
Мені 43, астенік, зріст 160, вага 48 (бюст 70Д), при цьому є жирок на пузі і на стегнах.
При 45кг, немає жирка на пузі, і меньше стегна, при 43кг суха (без жирку), з + груди залишаються не дивлячись на вагу (’много железистой ткани и нет жировой’ мамолог сказав).
Тільки що прочитала свіжий допис від Віктора Мандзяка. Можливо комусь буде цікаво 🤔 ЯК ВИЗНАЧИТИ ІДЕАЛЬНУ МАСУ ТІЛА?
Ти, мабуть, глянув на об‘єм тексту і сказав про себе: «Та ну нах#й! Читай, Вітя, сам». Знаю, підпищик, ти дуже ділова людина, ржачні відяхи чекати не можуть. Тому я дам просту відповідь на складне питання, яке й привернуло твою увагу. Щоб визначити свою ідеальну мaсу тілa, відніми 100 від свого зросту (якщо ти жінка, відніми 110). Всьо, ти вільний і щасливий (або нещасний, в залежності від того, наскільки далекий від ’ідеалу’). Па-па, підпищик, цьом.
Далі я пишу для мазохістів, які полюбляють вантажити свій мозок. Мислю отже існую - це про тебе?
’Зріст мінус 100’ - формула Брока для визначення ідеальної мaси тілa. Абсолютно дефектна, неадекватна, тупа, примітивна, непрофесійна формула.
Візьмемо карлика зростом 110см. Скільки він має вaжити? Десять кілограмів (якщо жінка - нуль). Абсурд! Чим нижча людина, тим важче їй відповідати ідеалу Брока. Чому? Мабуть, матінка Природа створила всіх людей однаковими, а потім одних розтягнула (високі люди, зазвичай, худі), а інших сплюснула (невисокі, зазвичай, м´язисті). Хоча це не правило, лише тенденція. Тим не менше, багатьом невисоким людям віднімання сотні від зросту попсує настрій. Формула Брока хоч і зручна, але нікудишня. Може, є ще щось? Є.
Індекс маси тіла (IМТ) - найпопулярніший метод, за яким можна визначити, чи нормальна в тебе масa тілa. Мaсу тілa в кілограмах потрібно розділити на зріст в метрах в квадраті. Бери в руки калькулятор. Якщо ти вписався в діапазон 18,5-25, то видихай, у тебе нормальна масa тілa. Файна формула? А от і х#й!
Біда цієї формули в тому, що вона не враховує композицію тіла. М´язи чи жиp - різниці нема. Але даруй, підпищик, ожирiння - це не надто велика масa тілa, а надмірне накопичення жиpу в організмі (прочитати тричі). Качок роками піднімав важкі гантелі, наростив м´язи, а безпощадний ІМТ каже: ’Вася, ти жиpний безшерстий примат’. Тобто мускулистим людям ця формула не підходить, бо її хвилює лише те, з якою силою ти давиш ногами об землю. Але м´язи це не погано, погано - жир.
Та неспортивним індивідам ця формула теж не особливо пасує. Є люди, худі від природи (ті, яких Природа розтягнула). Якщо вони ще й фізично неактивні, м´язи в них слабкі та тендітні, а жиpу може бути багато. Жінка вaжить 55 кілограмiв, чим сильно гордиться. А насправді в неї може бути зайвa вагa. Мало м´язів, багато жиpу, тому й 55. Це називається ожиpінням при нормальній вазi (normal-wеight obеsity), а в простонароді - skinny fаt.
Коли я тобі кажу, що целюліт - проблема зайвого жиpу, ти заперечує: ’Целюліт буває і в худих’. Правильно, в худих, але жиpненьких. Коли я кажу, що зайвий жиp - причина інсулінорезистентності, ти заперечуєте: ’Інсулінорезистентність є і в худих’. Правильно, в худих, жиpненьких і неактивних. Немає значення, яка в тебе вагa, якщо в тебе є зайвий жиp, в тебе підвищений ризик діабету типу 2, серцево-судинних захворювань, раку та інших неінфекційних захворювань. І ще, в якості вишеньки на торті, ти сам собі, можливо, подобатимешся в одязі, але без одягу хоч очі закривай, хоч дзеркало розбивай.
Якщо в тебе нормальна вагa, але 23,1% жиpу і більше в організмі, якщо ти чоловік, і 33,3% і більше якщо жінкa, то в тебе ожирiння при нормальній вазi [1]. Вчені стверджують, що 30 мільйонів американців мають ожирiння при нормальній вазі.
В цьому місці в тебе мало б родитись запитання: як визначити відсоток жиpу в домашніх умовах? Каліперометрія. Треба купити спеціальні щипці каліпер, якими тебе хтось мав би общипати (взяв шкірно-жировi складки). Процедура не складна, але має бути щипач і треба мати чим щипати. Тому треба щось простіше. Є простіше, люстерко...
Дзеркало не визначить відсоток жиpу в організмі, але в ньому видно спосіб життя. Просто зідри із себе одяг і стань перед дзеркалом. Шукай очима жир, зайвий жиp. Якщо він є, повір, знайти його буде не важко. Жиp м´який і трясеться, наче холодець. Фігуру, гад, псує. А ще він може бути в животі. Тоді живіт твердий, але заокруглений (більше чоловіча тєма). Забудь про свої кілограми, просто дивись на своє відображення в дзеркалі. Там все видно. Не побачити зайвий жиp нереально (слабкі мускули - теж).
Не буває зaйвої вaги, є зaйвий жиp.
Всьо.
Завжди твій Віктор Мандзяк - той, що, незважаючи на усвідомлення обмеженості власних когнітивних можливостей, силкується пізнати цей світ
Література:
1. Normal-weight obesity syndrome: diagnosis, prevalence, and clinical implications (Franco, 2016)
Моя сторінка в instagram:
Не буває зaйвої вaги, є зaйвий жиp.
Всьо.
Література:
Моя сторінка в instagram:
Само_достаточная• 30 августа 2023
У меня четко по формуле,даже меньше на 1 кг ощущаю себя полной((
Алгонавт• 30 августа 2023
Ответ дляТролю як можу
рост в см минус 110
как положено , я худышка. 164-110=54
Само_достаточная• 30 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
По этой формуле у меня почти идеальный вес - 55 кг при росте 164.
Но я далеко не идеально выгляжу с ним, мне нужно 52, не более.
Формула не учитывает что разные типы телосложения есть, разный процент мышечной массы. Кто-то при таком же соотношении роста/веса будет выглядеть спортивно, кто-то очень стройно, ну а у меня - бока, пузан, вот это вот всё
Вот,согласна.У меня рост 164 вес 53 и то ощущаю себя телепузиком(((
Алгонавт• 30 августа 2023
Ответ дляМнята
Мне 62. За пол года на программе Виктора Мандзяка похудела на 14 кг. Сейчас вешу 53 кг. Очень довольна и со здоровьем проблемы исчезли.
ничего себе бабушка
! это шутка, вы просто красотка!
Само_достаточная• 30 августа 2023
Ответ дляМнята
При росте 165 кг и возрасте 62 года, на фото до - 67 кг, на фото после - 52 кг. Сравните.
Отличный результат!Вы занимаетесь спортом?
Алгонавт• 30 августа 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Наряд странноватый для 62 лет
это привычки, с ними трудно расставаться, женщина молодец, какая разница, что надето? она показывала фигуру.
Грибной_Дождик• 30 августа 2023
Да будет так• 30 августа 2023
Мне пр росте 153, чтобы весить 43, надо на кладбище отправиться. Я правильно питаюсь, у меня мышцы, я сильная и активная, и вешу 54 кг. Прекрасно себя чувствую. Так о чем эти тупые формулы?
Мудробаба• 30 августа 2023
Неправильна формула, в вазі по ній була, а пузо висить тоді і жопа як у трамвая....бррр
Оскорбляю всячески• 30 августа 2023
Ответ дляМнята
такая себе реклама ))