Мания-Величия• 30 августа 2023
чи права майстер манікюру? і чи підти до неї на "дофарбовування"?
робила в п*ятницю френч, майстер позиціонує себе як " майстер ідеального манікюру", цінник високий, як для нашого міста. Вже на наступний день помітила що на 1 пальці немає топа, покриття як би не блистить, якщо ви розумієте, що я мала на увазі. Пишу їй: так і так, мабуть не висушили топ, покриття матове.Вона пише: можливо і мовить. Пишу їй через хв 10-то як бути? каже-підійдіть, дофарбую. Кажу, ок, з понеділка-бо виїхала на вихідні, вона прочитала і мовчить. Скажіть, хіба це нормально, що вона сама перша не запропонувала доробити свій косяк? І я вже і не йду до неї, з тим 1 пальцем, незручно і надалі теж не планую ходити до неї. Цінник високий, а ставлення от не дуже. Чи я перебільшую?
ХуАнита• 30 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
Так?
на вигляд однакове якесь покриття
а так, то якийсь корявий манікюр, як для супер майстра
схоже в інсті просто гарна картинка, на яку ви повелись
Нічна ненажера• 30 августа 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
А чому може бути пізно? Якщо вам зручніше взагалі перекрити топом вдома власноруч - можна і так, мені здається. В мене дивне відчуття від теми (може й хибне), що вам більше треба, щоб вона відчувала провину, а не щоб вам самій було більш комфортно. Робіть, як вам зручно)
Саме так, ви праві)
Мания-Величия
• 30 августа 2023
ХуАнита• 30 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
фото
автор, а скільки років вашому телефону? така камера жахлива
Мания-Величия
• 30 августа 2023
Ответ дляХуАнита
не повірите, місяців 4-5
Вот Она Я• 30 августа 2023
Ответ дляФокус-Покус
А попередні майстри Вас чим не влаштовували? Бо складається враження, що Ви у вічному пошуку і шукаєте до чого б домахатись? Оскільки це у Вас був з Ваших же слів перший і схоже що останній візит до цього майстра, як було у попередніх випадках?
Что за бред? С чего вы взяли это? Толком не имея фактов, делаете такие выводы. Это косяк в работе существенный. Моя всегда в конце покрывала кремом или маслом кутикулу, просматривала все ноготки. А там видимо такое и не предусмотрено.
Мания-Величия
• 30 августа 2023
Ответ дляМарія В
Скільки?
Мене бісить коли пил з стола витирають руками,невже шкода однієї серветки?
Вот Она Я• 30 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
фото
Это работа топового мастера? Я как самоучка лучше делаю маникюр, чем эта мастер
Мания-Величия
• 30 августа 2023
Ответ дляВот Она Я
фото в інста гарні
Ответ дляНеначасі
Не погоджуся з вами, майстрів багато, а майстрів своєї справи мало. Мій майстер поїхала і я не можу знайти іншого, щоб так ідеально робив і манікюр, і форму нігтів, і покриття.
Те ж саме із перукарем.
Я взагалі не бачу смислу платити дорожче ринкової ціни за манікюр! Це хто як може себе продати! Знайдіть нормальну ринкову ціну, приємну дівчину і ходіть собі. Манікюр робиться на 2 тижні, якщо щось не так , через 2 тижні це спиляється і буде новий. Не бачу взагалі проблем. Це ж не на все життя робиться. Але , звісно коли косяк і сама дорога ціна, та ну його.
Бутербродница• 30 августа 2023
Ответ дляНеначасі
Те ж саме із перукарем.
У мене така ж ситуація, тількі не можу знайти перукаря. Моя поїхала, і все, хана...
Інший майстер постриг аби як, за мелірованіє вообще не взялась, бо для неї це складно і довго і вона не знає як воно получится в кінцевому результаті.
Так що, якщо у когось є контакт хорошого майстра по мелірованію, бажано лівій берег, поділіться будь ласка контактом
Мания-Величия
• 30 августа 2023
Ответ дляМарія В
Ну я б максимум за 500 ходила,але в мене свої інструменти,тобто я не переживаю,що чимось заразять
650 це дорого для будь якого манікюру з покриттям
краще вдома буду сама покривати, бо і жаба тепер давить і не так як я очікувала
Кофр для ноги• 30 августа 2023
Возможно, топ на этом ногте затёрся. Без него покрытие уже отпало бы.
мадам Везувий• 30 августа 2023
Ответ дляМарія В
Ого, дорого
Це Київ?
В Киеве такая цена была еще до войны
буреЛОМКА• 30 августа 2023
Ответ дляФокус-Покус
Не покрытый ноготь - это докопаться?
Мания-Величия
• 30 августа 2023
Ответ дляКофр для ноги
вона його покривала, але мабуть коли стирала липкий шар-і його знесла, бо не просох
БЦАшка• 30 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
мене здивувало то, що вона і не думала дописати: прийдіть, я дороблю, і тд. Тобто, вона не відчула косяка за собою
Еще и деньги возьмет за переделку своего же косяка
Мания-Величия
• 30 августа 2023
Ответ дляSmusish
Дякую, я зрозуміла що кутикулу сама собі я набагато краще обробляю! А от Френч робити не вмію.
а як ви прибираєте кутикулу?
бювет_в_обед• 04 сентября 2023
Фото поганої не чіткої якості, що з топом не видно і що ви хочете показати щоб оце тут розкручувати тему. Перші дні помітили що щось не так, людина переробе безкоштовно, якщо так довго тягнуть то то вже буде ремонт. І якщо ви у великому місті робите нігті, таких як ви в майстрів багато клієнтів і з вами нянькатись як з подругою ніхто не буде, гляньте на лікарів та інші послуги. Постійний потік людей. Ваші гроші які заплатили майстру не повернуть час та здоровʼя яке вона на вас витрачає щоб оце її тут згадувати не добрим словом. Комусь краса, а комусь це втрата зору, слуху, осанки, алергій і тд. Якщо ви тут професори краси пройдіть курси і робіть самі собі та ходіть з набитими легенями пилу.