Там все розмивчато• 30 августа 2023

Кому-то удалось исправить х-образную форму ног?

Или это уже навсегда ?
Губки-уточкой• 30 августа 2023
У мене о-образна, тільки операбельно. Я консультувалась...дорого блін😰😭😭😭😭

Губки-уточкой• 30 августа 2023
Але там же і х-образну виправляють і навіть подовжують кінцівки. Операції...
автор Там все розмивчато • 30 августа 2023
Ответ дляГубки-уточкой
А є якійсь варіанти,що можуть покращити форму,стельки, массаж,фізичні вправи?Чи всім лише операціїї?
Баба на горошині• 30 августа 2023
У моей дочки был пласковальгус с детства, иксобразные ножки. Пять лет реабилититаций, массажа, процедур и спецобуви дали результат, не 100%, но всё же лучше. Плоскостопие осталось. Но я знаю, что сделала что смогла
Баба на горошині• 30 августа 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Начните с консультации с хорошим ортопедом и найдите отличного массажиста
Розумна Губка• 30 августа 2023
От як ви собі це виправлення уявляєте без операції? Якщо не має медичного показання, не трогайте. Ви мабуть не були в наших лікарнях, коли після операцій не загоююється, гноїться, бо в лікарні стафілококом все забруднено. А ще лікарі, то окрема тема, потрібно знайти того хто дійсно вміє робити ці операції.
Губки-уточкой• 30 августа 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Ну в тій клініці де я була тільки операції, бо тяжкі випадки лише. Короче ті що геть гаплик.
А ті у кого не дуже і критично я знаю що імпланти в литки вживлюють. Типу як збільшення грудей, тільки в литки. І тоді ноги рівніші здаються.
А вправи і стільки не дадуть дуже помітного результату і на довго

Розумна Губка• 30 августа 2023
Стельки, ортопедичне взуття, масажі, то все трішки коригує лише до підліткового віку. Потім дитину не запихнеш насильно у таке взуття, бо воно не модне, не гарне та й росте швидко.
Ну це з мого досвіду і з того що бачу на вулиці.
Губки-уточкой• 30 августа 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Масаж взагалі на м´язи діє, а якщо у вас кістки криві - то все безрезультатно, що там вдіє той масажист чи вправи, стельки...
Всміхайлик• 30 августа 2023
Вы себе или ребенку?
Я сыну исправила. Может не идеально, но намного лучше стало. Помогла только электростимуляция. Все остальное (ЛФК, бассейн, велосипед, массаж, стельки) было бестолку.
Olga_72• 30 августа 2023
В детском возрасте поддается выравниванию в процессе роста костей. Стельки, электрофорез с кальцием, ежедневные упражнения. По окончанию роста только операции.