Вообще не факт• 04 апреля в 12:40
Онкологія, хто стикався з таким, дайте пораду
У мого рідного підозра на рак прямої кишки 4 ст. з метастазами в печінці. У понеділок їдемо в НІР. Він поки що в запереченні. Я розгублена і мені страшно. Поділіться досвідом, хто лікувався в НІР з таким діагнозом?
Хтомолодець? Я!• 04 апреля в 12:44
Не знаю, що таке НІР, але знаю жінку, ще до війни поставили такий діагноз, екстренна операція, купа хімій регулярно. Живе, подорожує.
Покращена• 04 апреля в 12:45
Зайдіть на ФБ група ’Афіна. Жінки проти раку’. Подайте заявку. Гарна група, знайдете відповіді на свої питання.
Зараз лікую тата в НІР, але шлунок.
Даха-сваха• 04 апреля в 12:45
Ответ дляХтомолодець? Я!
Национальный институт рака.
Вообще не факт
• 04 апреля в 12:45
Ответ дляХтомолодець? Я!
це націанальний інститут раку в Києві
Покращена• 04 апреля в 12:46
Ответ дляНе любовница
Что такое НІР? У моего деда рак кишки, живёт со стомой
НІР - національний інститут раку в Києві
СкиниУскачи!• 04 апреля в 12:46
У моего близкого другой тип рака. К сожалению лечению не подлежит.
Но принял это абсолютно спокойно. Мы больше переживали чем он. С постановки диагноза с 4ой стадией уже продолжает жить второй год.
Самое главное в твой стадии чтобы доктора нашли реально хорошее решение, чтобы и химия была действенна и хорошие обесбаливабщие подобрали. По желанию можно обратиться за помощью к психологу.
Личко Невеличке• 04 апреля в 13:02
Ответ дляПокращена
Зараз лікую тата в НІР, але шлунок.
Яка стадія? Оперували? У мого батька теж був рак шлунку, лікувався на Верховинній
Вообще не факт
• 04 апреля в 13:05
підскажіть хто знає, хімія скільки коштує +- ? Я думаю , що лікування почнеться з хімії
Личко Невеличке• 04 апреля в 13:19
Ответ дляВообще не факт
Хімія має дуже великий діапазон цін. Ми ж не знаємо що призначать. Знаю, що киянам з Київською реєстрацією хімія на Верховинній безкоштовна, за НІР не знаю
Королева спама• 04 апреля в 13:20
Автор, у моей родственницы рак груди 4 со метастазы пошли ’ в ногу’. Лечится 2 года таблетки 1 тыс дол в месяц уходит. Операцию дале не предлагали. Но печеночные пробы стает раз в месяц ...таблетки садят печень, а в вашем случае уже она с метастазами ..не очень прогноз....
Мамзелькіна• 04 апреля в 13:24
Ответ дляКоролева спама
’в ногу’ это что?
Ждушечка• 04 апреля в 13:32
Ответ дляВообще не факт
Багато препаратів для хімії є безкоштовно, заспокойтеся, дочекайтеся призначень і, правда, додайтеся хтось в Афіну
Ждушечка• 04 апреля в 13:35
Ответ дляКоролева спама
Дивна сума, бо для таргету замало, для хімії забагато в хімії про рмз є безкоштовні. І здається, ви таки не в темі, на щастя. Але рмз і колоректальний - це різні діагнози, сенсу порівнювати немає, тому навіть якби були в темі, це різне
Покращена• 04 апреля в 18:07
Ответ дляЛичко Невеличке
Остаточно стадію поставлять після операції. Орієнтовно 2-3.
Поки роблять хімію, вже 7 курсів пройшов.
Після 8-го контроль і рішення по операції.
Мені в НІР більше подобається. І створення гарне, і гроші не викачують, в принципі і обстановка якась більш позитивна
Покращена• 04 апреля в 18:11
Ответ дляВообще не факт
Хімія залежить від наявності в лікарні івід протоколу.
У папи пройшло 7 курсів.
Три рази було все і не купували нічого.
Найдорожче було один раз - десь тисяч 7-8 витратили.
І три рази купували по 3 тис хімію.
Але це залежить від призначеного протоколу і препаратів
У папи пройшло 7 курсів.
Три рази було все і не купували нічого.
І три рази купували по 3 тис хімію.
Личко Невеличке• 04 апреля в 18:11
Ответ дляПокращена
Від щирого серця бажаю одужання
Покращена• 04 апреля в 18:12
Ответ дляЛичко Невеличке
В НІР неважлива реєстрація, головне щоб було направлення. Спочатку його дає сімейний або вузький спеціаліст, в потім самі лікарі НІР.
Папа не киянин, і все безкоштовно за умови що препарат є в наявності. Перевірити наявність можна на сайті.
Покращена• 04 апреля в 18:14
Ответ дляКоролева спама
Прогноз зараз може бути добрим навіть з 4 стадією. Залежить від організму, і ще від багатьох чинників.
Медицина йде вперед і років 10 назад і зараз небо і земля.
Личко Невеличке• 04 апреля в 18:14
Ответ дляПокращена
Тоді це чудово. У нас був період, коли поставки затримувалися, а хімію треба було карати, то я 2 рази купувала сама, аби не пропускати строки
Покращена• 04 апреля в 18:18
Ответ дляЛичко Невеличке
Ми теж купували кілька разів. Бо реально препаратів не було. Це легко перевірити онлайн.
Якщо є - гроші ніхто не просить.
Лікарям нічого не давали і ставлення супер. Так само медперсоналу. Всі чемні, все пояснюють, поганого сказати не можу.
Робили діагностичну лапароскопію, єдине - анестезіолог попросив 3 тис грн на бригаду , якщо є можливість.
Якщо є - гроші ніхто не просить.
Личко Невеличке• 04 апреля в 18:21
Ответ дляПокращена
Якщо є - гроші ніхто не просить.
Моєму батьку робили діагностичну лапороскорію, то платили анастезіологу і за якусь там камеру, за допомогою якої робили оцінку пухлини зсередини, а потім робили операцію, то хірур проста заплатити анастезіологу і спеціалісту з іншої клініки, якого попросив бути напарником під час операції, бо там очікувалися якісь несподіванки з іншими органами, по яким той був спец, заплатила в результаті всім трьом
Покращена• 04 апреля в 18:24
Ответ дляЛичко Невеличке
Нам запропонували два варіанти - по нзсу стерильними багаторазовими лапараскопами і інструментами або 15 тис (самі купуєте) одноразовий набір.
Тобто якщо грошей обмаль - ніхто гроші не витягує. Це мені сподобалось
Королева спама• 04 апреля в 20:47
Ответ дляЖдушечка
я не знаю как назіваются таблетки. ее дочь просто сказала ’сухая химия’
Ждушечка• 05 апреля в 11:59
Ответ дляПокращена
І так зараз практично у всіх онкодиспансерах, єдине, що бувають препарати закуплені не державою, а з місцевого бюджету, тоді можуть зважати на реєстрацію. А загалом навіть Верховина мала би вже так працювати. Але ми конкретно там не лікувалися. Проте знаю, що люди з області в іншу їздили крапатися тому, що був препарат в іншому онкодиспансері
У нашому випадку з 12 хімії, раз майже не було нічого, ліки а потягли десь 50 тис. (Теоретично знали, що вони будуть за пару тижнів, але в нас був критичний час, 4 ст., тому купили), далі найдорожчі препарати були, докуповували супутні 2-4 тис, раз при зміні схеми не було саме хімії - 14 тис. Але це не колорекральний і ціни 6 років тому.
Якщо препарати є, ніхто їх не ховає
Вообще не факт
• 05 апреля в 12:57
Ответ дляЖдушечка
Якщо препарати є, ніхто їх не ховає
можна капатись в любій лікарні де є препарати? я вірно зрозуміла?
Ждушечка• 05 апреля в 18:25
Ответ дляВообще не факт
теоретично, якщо є договір з НСЗУ та ел. направлення, так, бо воно не привʼязане до певного закладу. Але. звісно, зручніше в одному, щоб один лікар відстежував динаміку та ін. Але часом доводиться