З бісиками• 30 августа 2023

Як навчитися одразу давати відпір і ставити на місце?

Постійно я потрапляю в одну й ту ж саму ситуацію: якщо мене хтось ображає, грубить, веде себе некоректно, я впадаю в ступор в нічого не можу відповісти.
Аж потім в голові кручу, що треба було сказати те і так, а я змовчала і т.д.
Це стосується всіх аспектів - якихось моментів на роботі, в спілкуванні з не надто вихованими родичами.
Як навчитися не мовчати? А то буває раз змовчу, два, три, а потім, якщо ситуація повторюється знову і знову, мене як прориває.. То всі потім дивуються , а що це сталося.. Хочеться одразу відстоювати свої кордони, а не потім істерично доводити, свою о я не осел. Бо до того мовчала, і значить мені нібито було норм.
Ухахайкина• 30 августа 2023
Ответ дляМаурита
Отже ви справжня зміючка, не те що я...поки що вівця у вовчій шкурі😭😭😭😭
мій батько каже що я колюча, але знаєте який плюс? В мене є друзі справжні які багато років зі мною і люблять мене за те яка я насправді, і родича мною ніколи не ображені чоловік діти то святе ( але ж і мене вони не намагаються образити ) а оці сю-сю я така добра і правильна до незнайомців чи до колег що лізуть на голову о ні то не про мене

автор З бісиками • 30 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Ну и автор? Ничего мне не хотите ответить?
Ну в такий діалог я би не вступала.
Сказала би ’йди до сраки, як не вмієш говорити по- людськи’.
Я ж не про таке, а про якісь більш тонкі уколки, а не відкрите бидлятство.
7_кг_рыбы• 30 августа 2023
Ответ дляЗ бісиками
Ну в такий діалог я би не вступала.
Эээ,не...так толку не будет. Противников в жизни не выбирают. Какой попался с тем и воевать.
автор З бісиками • 30 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
А ви б що сказали? Спускалися б до його рівня?
Маурита• 30 августа 2023
Ответ дляУхахайкина
Блін👀
Авторе, лишень подивіться...у колючки-зміючки ще і справжні друзі є і гарні стосунки з людьми.
А тендітні такі як ви - тобто я наприклад, ще і нема нікого і всі кому не лінь лише зачують слабкість і ’товкти’ починають, стверджуватись за рахунок таких. А як тільки спробуєш захиститись то, як вони люблять це казати ’я тебе попустив трохи, а то занадто вже ти грубо і різко всім відповідаєш, м´якше треба, потрібно аби у тебе зі всіма гарні стосунки були’ - а гарними стосунками вважається коли на голові сіли та насрали, і всім навкруги добре, лише мені одній погано, за теж до всіх хороша, тільки для себе погана в такому випадку.
7_кг_рыбы• 30 августа 2023
Ответ дляЗ бісиками
Ой, я б сказал)) Я в психах беру не смыслом а темпераментом. Но это надо долго меня выводить.
Я не гордый. Спущусь, наваляю, а потом поднимусь
автор З бісиками • 30 августа 2023
Ответ дляМаурита
Блін👀
Абсолютно згодна. Не знаю чому так
Маурита• 30 августа 2023
Ответ дляУхахайкина
Скажіть нам чому так?
Знаю бакси• 30 августа 2023
Ответ дляЗ бісиками
Та воно ж так не працює. Я знаю що казати, але вже пізно. Я про те, як не тупити і не впадати в ступор.
У вас такой тип характера и мало опыта пока ничего не поделаете.

Ухахайкина• 30 августа 2023
Ответ дляМаурита
Скажіть нам чому так?
Я не знаю чому так виходить, але дійсно мені плювати на думку отчочуючих і тимпаче що там вони хочуть ( я піклуюсь прос ебе і своїх близьких )
Небалувана Галя• 30 августа 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
У меня другая крайность...
Я, если виду несправедливость или хамство по отношению к себе ,а больше если к кому-то другому, я могу такую ротяку открыть!.... Мне потом за себя стыдно становится....
Хотя по натуре я спокойный, воспитанный человек, просто в результате жизненных перепетий я в последние годы очень нервная и чувствительная к людской тупости, наглости, эгоизму и хамству.
А тоже хотелось бы научиться реагировать спокойно и правильно.....
Не треба нічого міняти) Я раніше були як автор - це дурне правильне виховання... Поступово навчилась ОДРАЗУ давати відпір) Неважливо кому, навіть близьким.. Ви не уявляєте, скільки непотрібних в моєму житті людей відвалилось і скільки злізло з шиї!
Тепер я стерва ( свекруха), недобра і дуже конфліктна ( мама), але це такий кайф)))
nezhinka• 30 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Тренироваться надо. Начните прямо сейчас.
Шо ,овца тупая, ноешь? Написала свою хню и что дальше? Опять язык в жопу засунешь и отмолчишься? Давай отвечай корова, а то сейчас дам в дышло и ножки свои корявые сложишь..
Боже, скільки вам років? 60? Ну і сленг...
nezhinka• 30 августа 2023
Це може бути тому, що ви хочете дати відсіч інтелігентно, гарно заокругленим складним періодом, відпустіть себе, почніть з матюка або його евфемізму.
7_кг_рыбы• 30 августа 2023
Ответ дляnezhinka
Паспорт показать?
nezhinka• 30 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Паспорт показать?
Нащо? Просто пора якісь проги вже обновить, життя то йде.
7_кг_рыбы• 30 августа 2023
Ответ дляnezhinka
Мне бы такой апдейт, чтобы перестало вызывать недоумение, когда заходит персонаж и начинает советы раздавать непрошенные, шо у кого там идёт и что надо делать)) Я у вас совета что-ли спрашивал ? Или жаловался на что-то ? Это тут , я понимаю, границы тактичности размыты. В реальной жизни первый раз возможно промолчат. А потом пошлют так ,что в ушах посвистывать начнет.
nezhinka• 30 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Примітивно...
7_кг_рыбы• 30 августа 2023
Ответ дляnezhinka
Примітивно...
Я и так на вас по́тратил больше букв чем заслуживаете)
nezhinka• 30 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Тим більше, що я прочитала лише половину.

7_кг_рыбы• 30 августа 2023
Ответ дляnezhinka
Такое... Зашла, шо хотела сказать? Видно что мысль какая то накопилась и требует выхода, а реализация ни бэ ни мэ.
nezhinka• 30 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Не зупиняйтесь, полегшення наступить після повного опорожнення.
7_кг_рыбы• 30 августа 2023
Ответ дляnezhinka
Можно на этой непонятной фразе мы закончим это недоразумение , что тут общением называют?
Заюшка_хозяюшка• 30 августа 2023
Автор, це вас з дитинства привчили до того що ваша думка нецінна, що ви можете помилятися, що старість треба поважати, що не можна вести себе як бидло навіть з бидлом і так далі. Наші дитячі установки, більшість з яких застарілі, неактуальні або взагалі ніколи не були правильними і робочими.
Але ви до них звикли і саме вони тормозяь вашу реакцію, бо перша звична реакція - сховатися, промовчати, догодити, тощо.