Докладальниця• 31 августа 2023
Знакомая умерла
Как же страшно . Сегодня чисто случайно увидела объявление , что отдают двух собачек присмотрелась , а они похожи на собак знакомой , позвонила по номеру и это реально она , 40 лет , ответила соседка ее . Сказала , что та Лежит в морге . Ее избивали вроде сожитель. Как же страшно девочки . Я в шоке . Отец собирает на похороны . Сам инвалид . Отправила деньги . А кошки скребут так
Печальки.нет• 31 августа 2023
Ответ дляКредитная
І, до речі, ви навіть не зрозуміли, про що я говорила. Справа не в мові. Я абсолютно нормально спілкуюся з російськомовними людьми. Просто можна сказати ’Женщина’, а можна -- ’баба’. Або вжити слово ’жрать’ замість ’есть’, наприклад. Шарікова пам´ятаєте? Можливо, так буде зрозуміліше?
Скоро підросте покоління тіктокерів ото ви здивуєтесь з національного інтелекту.
Шпондєр• 31 августа 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Мами теж бувають ого-го. Дітей вважають власністю і мучають як справжні садисти. Тому не судіть
И шо что ого го, но не убивать же
Шпондєр• 31 августа 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А Я наоборот знаю истории где мамы в попу дуют любят деток, а они мам убивают и такого полно
Ашотакоя• 31 августа 2023
Ответ дляКредитная
Бідолашна жінка. Страшно подумати, в якому пеклі вона жила, що співмешканець піднімав на неї руки, ще й фактично убив. І страшне в нас суспільство, де дівчаток не вчать поважати себе, закривають очі на сімейне насильство. Він же явно знущався з неї роками, а ніхто з знайомих і родичів нічого не помічав? По принципу моя хата скраю...
Мою двоюрідну сестру бив перший чоловік,я реально жодних ознак не бачила,поки вони не розлучилися.Потім дізналася.
Не завжди це можна помітити,якщо жінка не хоче афішувати(
Ашотакоя• 31 августа 2023
Ответ дляКредитная
Мені 27, і з моїх однокласників немає в живих уже сім людей... Один помер в юності від вади серця, один загинув в аварії. Решту забрала війна. Це жах. Чи могли ми уявити, коли були дітьми, що дехто з нас не доживе навіть до тридцяти років?
П´ятеро загинуло на війні? Ви з якого міста?
Відкушу все що стирчить• 31 августа 2023
Ответ дляПечальки.нет
Чому не розумієте? Ці ж родичі теж були абюзерами. Жінка не йде з таких стосунків бо звикла до такого відношення з дитинства. Її морально насилували мама чи тато чи обоє.
А може і не морально. Нормальні люди не живуть з абьюзерами - тільки травмовані
Ответ дляШпондєр
Я вас прошу без казочок. Насильство породжує насильство. В попу по різному можна дути.