Аноним ФЕЯ• 31 августа 2023
Вагітність після невдалої
30 років, перша невдала вагітність. В червні був викидень на терміні 11 тижнів. Все само вийшло, перевірялася на узд, там все чисто. Причину не знайшли. Зараз приймаю віт Д, Е, піднімаю залізо.
Дівчатка, поділіться досвідом , через скільки можна вагітніти знову? Дуже хочу дитинку, але страх невдачі нікуди не дівся 🫣
Anna_kubik• 02 сентября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Закордонні лікарі дозволяють вагітніти мало не в наступному циклі. В мене була завмерла у 8-9 тижнів, наступна вагітність настала через 2 роки (в 37 років). Але в нас мало бути ЕКО, діагноз вторинне безпліддя. Тому я не показник в даному питанні)
Бажаю, щоб швидше настала здорова вагітність 🌷
Не так давно теж пережили завмерлу вагітність,після здавала на генетику,аналіз в нормі,гормони в нормі,всі аналізи хороші,припису так і не встановили…
Anna_kubik• 02 сентября 2023
Через пів року можна пробувати знову,якщо вас чистили,віщо таблетки приймали,після налагоджування циклу