Не рахую, а вважаю• 31 августа 2023
Прошу відповісти чесно, як ви влаштувадись на роботу і як давно це було?
І пишіть місто, якщо не шкода
Трусиковед• 31 августа 2023
4 года назад, нашла на работа юа, без всяких блатов, причем требования к работодателю у меня были очень высокие и мне было 47 лет. Киев
Триндю-бриндю• 31 августа 2023
Дніпро
Пройшла співбесіду і працюю
17 років тому. Починала з бухгалтера. Зараз фіндір
Пройшла співбесіду і працюю
західний_діалект• 31 августа 2023
В 2011 году, позвонили пригласили знакомые. Неожиданно для себя до сих пор работаю. Строительная сфера
Знаю бакси• 31 августа 2023
силой мысли я притянула работу, которую хотела.
Ну т .е пила чай и кофе целый день , общалась чатиках, писала на форумах и т д
Коник-стрибунець• 31 августа 2023
Лінкедін завжди. Ну і апворку іноді, коли є час.
Інколи пишуть якісь хантери , яких не знаю і не знаю, звідки в них контакти. Підозрюю, що є якісь таємні чати айчарів, де вони шерять контакти стафу)
Русланка з гілки• 31 августа 2023
Киев, через сайт нашла работу 3 года назад. До этого тоже по обьявлению. Собеседования проходила. Все ок. Потом повышали
Распутница• 31 августа 2023
Кривий Ріг, за 15 років міняла 5 разів, знаходила на робота юа або в центрі зайнятості(перша, друга і зараз)
Міс Всесвіт• 31 августа 2023
Ворк. Влаштувалась в листопаді перед НГ . Київ. Шукала з літа липень. Сама. Дзвінків було в середньому 1-2 в день. Відмовляла, навіть до співбесіди не доходило. Не подобались їх пропозиції. Зараз я в гарній компанії і зп влаштовує. Знайомих там немає. Брали із за досвіда в цій сфері.
Брехушечка• 31 августа 2023
Місяць назад, по знайомству, Київ. До цього влаштовувалась у 2008 і 2014, теж знайомі на мене виходили і пропонували.
Подмигашка• 31 августа 2023
Всегда находила вакансию, отправляла резюме, проходила собеседование, получала оффер. Последний раз 2,1 года назад, после прохождения курсов шла на позицию тестировщик джун, схема такая же
Фенте Фря• 31 августа 2023
Якось всі мої роботи мене через агенство знаходили. Резюме, мабуть, на Ворк знаходили. Останній раз у 19 році змінила місце роботи. Досі там працюю. Київ.
А у нас макарошки• 31 августа 2023
Минтруда статистику собирает?
Записывайте - с нормальной работой в Украине беда, с оплатой тоже.
На ту зарплату, что платят невозможно жить!
Распутница• 31 августа 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Минтруда статистику собирает?
Тоді і я добавлю, інженер в бюджетній організації ,- нижче мінімальної, ну пишуть доплата до мінімальної, щоб вийшло 6700.
Люблю_смаколики• 31 августа 2023
Перед війною знайшла роботу. Відправила резюме туди, де хотіла працювати. Але у мене досвід великий. І заробітня плата там невеличка. Але все ж краще, ніж у центрі зайнятості на обліку бути.
А у нас макарошки• 31 августа 2023
Ответ дляРаспутница
6700 до налогов.
На руки 5390.
Себе чего-то надбавки и премии не забывают выписывать, воруют из бюджета нещадно, как могут.
На руки 5390.
Кокосиха• 31 августа 2023
Ответ дляРаспутница
А чому не йдете в небюджетну? Там ЗП непогана
маминаБубочка• 31 августа 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Последнюю работу нашла на ворк юа, давно, лет 5 назад
Давно? Я на своей работе 25 лет. Мама устроила. Зарплата чуть больше минималки. Бешенные интриги всю дорогу. Вуз.
черная мамба• 31 августа 2023
Уволилась в марте, через ворк юа нашла работу в мае. Бухгалтер, Харьков.
маминаБубочка• 31 августа 2023
Ответ дляА у нас макарошки
6700 до налогов.
На руки 5390.
Много нас на таких работах....
Распутница• 31 августа 2023
Ответ дляКокосиха
Немає в моєму місті, вірніше, ось, з´явилось пару днів назад, щось незрозуміле. А перед цим працювала у власника ,то платив на тисячу більше, а роботи з двох його підприємств.