мегамоСГ• 31 августа 2023
А ви помітили, які в Україні талановиті та працьовиті люди?
За майже два роки війни створити скільки військової техніки, переїхати та змінити своє життя, не втратити себе. Та й взагалі, ви помітили?
Як наші військові швидко навчаються, які наші люди відважні та сміливі, що з голими руками ішли на танки. Як багато українців працюють на фермах та полях, створюють свої ферми, теплиці і успішно на них працюють. Ми чомусь бачимо тільки погане, а хороше пропускаємо) Українці хороша нація, як би там не було)
Впораюсь зі всим• 31 августа 2023
Ответ дляРання пташка
По темі ваш коментар про нацизм перший після автора.
Тож чому написане автором нацизм?
Я сказала попахивает. Нацизм - это идеология лучшей нации. Я с первого поста пишу, что мы такие же как и все другие в мире. Но меня хейтят за это. Как это назвать?
мегамоСГ
• 31 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
назовите мне хотя б этот чудный завод и этих волшебных инженеров-изобретателей
Зайдіть в Вікіпедію і почитайте
мегамоСГ
• 31 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
мне не нужно читать, у меня свое производство и я знаю что это такое. А вы вот как раз и почитайте, разные источники что это за бобры с маричками
то розкажіть ви) що не так з бобрами та марічками?
мегамоСГ
• 31 августа 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
підкреслити хороші риси та хороші сторони нації то нацизм? а обсирати націю, це що?
СвітланкаОК• 31 августа 2023
Цікаво, а чому тема про талановитих Українців визиває в декого бажання обов’язково нагадати про іншу сторону медалі? Це якісь комплекси че внутрішнє гівно виливається? Як наявність корупції, зрадників та дебілів перекреслює наявність гарних, розумних, сміливих людей?
Це мені нагадало закомплексованих жіночок, яким скажеш комплімент: Гарна сукня, а вона відповідає - ой та шо ви таке кажете, вона стара...
Ну або запорєбрікові смердючки - їх аж прищами обкидує, коли хтось щось хороше про українців пише.
Ну справді, чому люди так сильно ненавидять власний народ, що ні слова не дозволяють про нього сказати, щоб не випхати бігом купу гівна у відповідь?
Чесно брешу• 31 августа 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Тому що 70 років вкладалося в голови те що українці другий сорт, молодші брати і т.п. Розмовляти українською то фу і селюки. Війна багато чого змінила в свідомості наших людей але у деяких має змінитися декілька поколінь щоб змінилося мислення.
Не чіпай - вб ю• 31 августа 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Вот только не надо вот этого. Нацизмом попахивает. Такие как и везде. Одни развивают, другие воруют, третьи шару за границей тщут, четвертые обороняют и т.д
ви не в собі? пишатися своєю нацією це для вас нацизм? ви з болот?
мегамоСГ
• 31 августа 2023
Ответ дляГейТуда
створивши тему, ви розраховуєте на те, що 1 млн коментів будуть на підтримку вашої думки, а решті ви напишите : мені вас шкода?
Створивши тему я розраховую, що люди задумаються, що не все у нас так погано, що є і хороше. А то тільки всепогано, всепропало, всі українці погані. А мені нікого не шкода після цієї теми, так точно