Инста_Богиня• 31 августа 2023
Як з Києва доїхати до Житомира?
Знаю , що десь є з м. Житомирська, але не можу знайти інформацію. Автолюкс і ТД також немає можливості купити квиток до Житомира
Закусенец• 31 августа 2023
З автовокзалу, що біля жд вокзалу.
Він іде до Житнього ринку в Житомирі
А я с Рио-де-Житомира!• 31 августа 2023
На м Житомирская много маршруток стоит, возле хит молла
Морковна• 31 августа 2023
Прямо на Житомирській запарковані купа маршруток, які в Житомир їдуть щогодини, також з дачної
Амелі на мілені• 31 августа 2023
Ответ дляЗакусенец
З автовокзалу, що біля жд вокзалу.
Він іде до Житнього ринку в Житомирі
Підтримую, ще й ціна нацбільш приємна. Можна купити за 200 грн квіток, з Житомирської дороще виходить. Але осианній автобус о 20 відправляється.
Инста_Богиня
• 31 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
О, дякую. Це найближче. І там не потрібно купувати заранні квиток?
Инста_Богиня
• 31 августа 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Автор, купую квитки на Infobus, подивіться там
Дякую
Дюйм оф о4ка• 31 августа 2023
До Житомира можно заехать большим автобусом с центрального автовокзала или автостанции возле ж/д вокзала, всё что едет в западную часть Украины и Европу проезжает через Житомир.
От станции метро Житомирская ходят маршрутки, отправляются каждые полчаса с автобусной остановки по проспекту.
Если хотите сэкономить можно от метро Житомирская пройтись или подъехать одну остановку на троллейбусе до автостанции ’Дачная’.
Там тоже стоят маршрутки, можно договориться дешевле чем 200 гривен (это стандартная цена).
Там же на дачной стоят люди, ловят попутки.
Доехать можно за 100-150-200 гривен в зависимости от договоренности с водителем.