Anastasiya-Stasya• 02 сентября 2023

Що подивитися недалеко під Києвом?

Дівчата, підкажіть гарні місця, цікаві) в Буках, Олександрії були. Дякую
Дюйм оф о4ка• 02 сентября 2023
https://gold-fazan.com.ua/ сюда советовали съездить, мы ещё не были но в планах
Амбасадор щастя• 02 сентября 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ми там були, дуже сподобалося.
Автору раджу Дружбівський кар´єр. Були минулого тижня, мої всі в захваті.
Також сподобався Бучанський парк.
Мост_Устал• 02 сентября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Ми там були, дуже сподобалося.
Також сподобався Бучанський парк.
Дружба это же Житомирская обл? Туда из Киева часа 2 езды?
Україна понад усе!• 02 сентября 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Там дуже хороший зоопарк.
Амбасадор щастя• 02 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
Так. Їхали десь 3 години, після Коростеня неважна дорога лісами.
Криниця щастя• 02 сентября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Дивилася одну дівчину в ІГ, вона живе неподалік від кар´єру. Говорить, зробили сміттєзвалище туристи київські. І їдуть по селах на великій швидкості. А колись було гарне місце, говорила.
O-Yumi• 02 сентября 2023
Якщо не були в Переяславі — дуже раджу. Ще Трипілля - музей трипільської культури + краєвиди з Дівич-гори та біля музею, ось тут 50.12067, 30.81926. Ще Канев, но то дальше
Пез Году Неделя• 02 сентября 2023
Радомишль-цікавий музей і дитині сподобався майстер-клас з виготовлення паперу
https://www.radozamok.com/muzey/
Ще до кар´єру можна заїхати