Люблю порядок• 31 августа 2023
Обсудим тему "согласие - не товар" и набор танцовщиц в мужск. клубы?
Увидела в метро такую наклейку на объявлении о наборе танцовщиц в стрип-клуб:
Тракторні війська• 31 августа 2023
А что тут обсуждать? Думаю, те девушки, что идут на это работу сами разберутся на что им соглашаться
Тракторні війська• 31 августа 2023
Ответ дляВорожу на каві
Там ще танцюристів набирають. Цікаво....
Ну так для танцювального шоу, а не те, що Ви подумали
personality• 31 августа 2023
У Відні випадково забрели на вулицю де всі перші поверхи це «офіси» дівчат льогєнького повєдєнія. Не трущоби, 2 зупинки трамвая від праттера. Платять податки, працюють офіційно. Чому у нас так не можна? Чому наші платять мусорам, а не в бюджет? Якщо зєля декриміналізує цю сферу, буду за нього голосувати до кінця життя
Красный Смех• 31 августа 2023
Человек старше 18 лет может сам распоряжаться своим телом. О чем спор?
Vitamina1407• 31 августа 2023
Ответ дляКалинові вуста
Я тупенька, вообще не понимаю, что значит - согласие- не товар
Це не ви тупенька,це автори того тексту хотіли умнічать,але тупенько вийшло.
Кружите меня,кружите• 31 августа 2023
Ой, ну чушь. Пришел клиент и заказал, все, должна ехать . Не хочет- на выход.
Люблю порядок
• 31 августа 2023
Ответ дляПлету интриги
Це дві різні наклейки? На фото 2 поверх номеру?
Так. На загальному фото видна наліплена маленька наліпка. І я її окремо зняла крупно
Люблю порядок
• 31 августа 2023
Ответ дляМуркамурковна
Про шо говоримо?
Как вы понимаете малегькую наклейку
Люблю порядок
• 31 августа 2023
Ответ дляVitamina1407
И я не поняла. Вроде мысль витает около, но буквально не понимаю.
Ни ’згода - не товар’
Ни ’ насильство - не традиція’.
Ни ’згода - не товар’
Ни ’ насильство - не традиція’.
Муркамурковна• 31 августа 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Как вы понимаете малегькую наклейку
На жаль.... Я розумію, що це на жаль... Якщо ти в секс індустрії ти товар і головне, що це розуміє 1000% дівчат і хлопців, які там є
Ворожу на каві• 01 сентября 2023
Ответ дляТракторні війська
Це не ансамбль Вірського, там те, що там є.
Тракторні війська• 01 сентября 2023
Ответ дляМуркамурковна
На ринку праці в будь-якій професії ти - товар
Тракторні війська• 01 сентября 2023
Ответ дляВорожу на каві
Фізична підготовка для танцювальних шоу на всю ніч має бути не гірше, ніж у ансамблі Вірського