СкиниУскачи!• 01 сентября 2023

Хто вчиться за кордоном? Як будуть оцінювати дітей?

Я з дітьми зараз в Німеччині. Син перейшов в 5ий клас тут. Також не забирали документи в українській школі, також перейшов в 5ий.
Так ось: оцінювання в німецькій було без оцінок, а оцінили розвиток, вміння, комунікації, розуміння та інтеграцію і ТД. В кінці написали, що знання з математики відповідають 4му класу, німецька добре .... Вчителька із України попросила цей документ, щоб оцінити дитину та перенесли інформацію в український табель.
Проблема в тому, що в 5му класі української школи оцінювання буде по 12ти бальній системі, раніше ми домовлялися з учителем, що по спільним предметам оцінки сину перенесуть а от укр.мова, література та по історії України необхідно буде написати в кінці року навчального контрольні по них і оцінять, але в старшій німецькій школі повідомили, що дітей із України не будуть оцінювати до 7го класу, а нададуть інформацію по їх розвитку та здібностям як в 4му класі.
Як у інших школах за кордоном ви вирішили питання з оцінками?
вкрации• 01 сентября 2023
Никак. Забрала документы.

Куда ж без меня• 01 сентября 2023
Пишiть контрольнi в укр.школi i проблем з оцiнюванням не буде.
автор СкиниУскачи! • 01 сентября 2023
Ответ длявкрации
Никак. Забрала документы.
Самі так вирішили, чи вас попросили?

Качка в тапцях• 01 сентября 2023
Это не ваши заботы, как то переведут и поставят
автор СкиниУскачи! • 01 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Так і планували, але вчитель набрав та повідомив, що не потрібно, а контрольні тільки по тим предметам, що не вчить в німецькій
Качка в тапцях• 01 сентября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Так это вообще замечательно!!
вкрации• 01 сентября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Самі так вирішили, чи вас попросили?
Меня очень уговаривали оставить детей. Но прошлый год был очень сложный в этом плане. Дети потерянные, потому что не понимают: зачем им учиться здесь, если там учатся; зачем им учиться там, если здесь учатся. Так то пацанов тяжело мотивировать на учебу. А тут две школы. И я решилась на такой шаг.
Качка в тапцях• 01 сентября 2023
В 5 классе их уже будут оценивать наравне с немцами, класс интеграционный или немецкий?
автор СкиниУскачи! • 01 сентября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Я не можу пустити на ’якось та й буде’. Маю ще немовля та готуюсь піти на інтеграційні курси. Потім часу на вирішення цього питання в мене геть не буде

Куда ж без меня• 01 сентября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Ну тоді запитайте вчителя,як він планує оцінювати вашу дитину по словам добре і непогано з інших предметів.Хоча що там за предмети?Малювання,музика,фізра?
Качка в тапцях• 01 сентября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Так а зачем вам это? Это не ваша задача, а учителя
автор СкиниУскачи! • 01 сентября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Так это вообще замечательно!!
Я була на батьківських зборах у німецькій школі та запитала вчителя по оцінюванню. І ось таке тепер. Написала це нашому в українську школу і він ’завис’. Написав, що буде узнавати. В українському класі 7 діток за кордоном у різних країнах. Як у інших з нашого класу ще не знаю
Не стесняюсь• 01 сентября 2023
Учимся в двух школах.
Качка в тапцях• 01 сентября 2023
Есть же четкая шкала у немцев от 1-5
Вот так и оценят на нашу систему с учетом 12 баллов, если уситель ’добренькая’ накинет на верхнюю ступеньку
автор СкиниУскачи! • 01 сентября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Деякі уроки сидить зі своїм класом, а на деякі забирають в інтеграційний. Я запитала у вчителя про його знання з німецької, то сказав що супер, але такі у них правила наразі для українських дітей.
КошкинДом• 01 сентября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Есть же четкая шкала у немцев от 1-5
У немцев1-6
автор СкиниУскачи! • 01 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Математика, німецька, англійська, фізика, географія, політика, релігія, фізкультура, шахи
Дикая Роза• 01 сентября 2023
Если вы не планируете там оставаться то естественно продолжать учиться, если вы рассматриваете оставаться там то зачем мучать ребенка двумя школами . Хотя наши спокойно вам поставят любые оценки, а вы потом все догоните с репетиторами если вернетесь по нужным предметам
Khmelnichanka• 01 сентября 2023
А нас буде одне з трьох: або ваажатимемось на дистанційному і якось довчимось, щотижня здаючи роботи, або переведемось на сімейне і якось довчимось цей рік або напишемо заяву на відрахування ( цього не хотілось би, бо 9 клас, випускний´). Але буде як буде. Не робитиму драми і з жодного варіанту. Ми теж в Німеччині. Але в уераїнмькій школі в нас поки що дистанційка.

КошкинДом• 01 сентября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Радійте,що дитина іде в повноцінний німецький клас, моя вже 3-й рік буде сидіти в інтеграційному, тому українську треба тягнути.
Як переводити оцінки то взагалі не ваша проблема. Це повинне вирішувати міністерство освіти. Я шукала часну онлайн школу дитині, так там без проблем вже переводять оцінки з іноземних школі.
автор СкиниУскачи! • 01 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Я не знаю будемо чи ні. І планувати також наразі це безглуздо. Бо все може змінитися кардинально
КошкинДом• 01 сентября 2023
Доречі, в таких школах дитина може вивчати онлайн тільки різницю-укр мову і літературу, історію України і ще пару предметів на вибір, решта заліковується з іноземно´ї школи. Як варіант, можна рахуватися в укр школі на сімейному
автор СкиниУскачи! • 01 сентября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
У нас планувалося змішана система тиждень через тиждень, але батьки знайшли поряд укриття і діти тепер ходитимуть в першу зміну в школу
автор СкиниУскачи! • 01 сентября 2023
Ответ дляКошкинДом
Ми на екстернат будемо. Так сказав вчитель
В молодшій школі були на сімейному
Ms. Доброта• 01 сентября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
В молодшій школі були на сімейному
В українській школі в 5 класі не оцінюють балами зараз, а рівнями.
автор СкиниУскачи! • 01 сентября 2023
Ответ дляMs. Доброта
Можливо в вашій школі по іншому.
Ms. Доброта• 01 сентября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Можливо в вашій школі по іншому.
Не буде, побачите.
СкокоМнеДадите• 01 сентября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
В молодшій школі були на сімейному
Офіційно оцінки з іноземних шкіл в Україні не переносять. Якщо екстернат, то будете періодично контрольні здавати і все.
Люблю пиво• 01 сентября 2023
А чого це в Вас дитину у п´ятому клачі не о оцінюють, то не есть гуд... Ви вде вибрались з велкоменкласу чи ще ні? Бо якщо рік в Німеччині то вже пора іоцінки мати.? Я не хочу всс ображати, але оцінки повинпі бути для вашого ж добра у майбутньому ..
Куда ж без меня• 01 сентября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
5 класс укр.школи фізика,географія,політика,релігія і шахи теж?